تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > اعلام اسامی راه‌یافتگان به سومين دوسالانه گرافیک جهان اسلام


اعلام اسامی راه‌یافتگان به سومين دوسالانه گرافیک جهان اسلام

 

دبیرخانه سومین دوسالانه بین‌المللی گرافیک جهان اسلام از اعلام اسامی راه‌یافتگان و برگزیدگان این دوسالانه خبر داد.

دبیرخانه سومین دوسالانه بین‌المللی گرافیک جهان اسلام از اعلام اسامی راه‌یافتگان و برگزیدگان این دوسالانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دبيرخانه دوسالانه‌هاي جهان اسلام، سومين دبیرخانه دوسالانه بین‌المللی گرافیک جهان اسلام- که از این دوره با تنوع و وسعت بیشتر به‌لحاظ حجم آثار و گسترش حوزه‌های فعالیت خود برگزار می‌شود -اعلام کرد به زودي اسامی منتخبان نهایی راه‌یافته به نمایشگاه بر روی سایت این دوسالانه به آدرس www.caiw.ir انتشار خواهد یافت. به گزارش این دبیرخانه بیش از 2200 اثر منتخب از ايران و 44 کشور جهان به این دوسالانه ارسال شده است.

سومين دوسالانه بین‌المللی گرافیک جهان اسلام که در دوره‌های پیش تنها به پوستر اختصاص داشت با طی مراحل نهایی گزینش آثار و قطعی شدن نام منتخبان، مهر ماه امسال كار خود را آغاز خواهد‌كرد و کلید یکی از مهم‌ترین اتفاقات تجسمی و بصری ایران و جهان اسلام را خواهد زد. این دوسالانه ،که در دوره‌های پیش با استقبال و مشارکت هنرمندان و طراحان گرافیک و پوستر از سراسر دنیا همراه بود، در سال‌های اخیر به‌عنوان یک عرصه شناخته شده از ارائه آخرین چشم‌اندازهای این هنر در سطح وسیعی از جهان به ارائه تازه‌ترین دستاوردها و فعالیت‌های این هنرمندان و نیز نمادشناسی و عناصر مختلف فرهنگ بصری و رفتارشناسی هنر گرافیک در جوامع اسلامی ‌پرداخته است.

فرهنگستان هنر و مؤسسه فرهنگی- هنری صبا این بار نیز همچون دوره‌های پیش یکی از مهم‌ترین رخدادهای گرافیک جهان اسلام را میزبانی خواهند کرد .دو سالانه گرافيك جهان اسلام در دوره جدید با گسترش و تنوع حوزه‌های فعالیت خود از پوستر به طراحی نشانه، نشانه نوشته (لوگو)، طراحی جلد کتاب و نشریات و غيره وهمچنين نشست‌های ویژه تخصصی، آسیب‌شناسی و پژوهشی گرافیک ایران و جهان اسلام ،ویژگی و برجستگی قابل توجهی می‌یابد.

 
 
 

زمان انتشار: چهارشنبه ١٨ شهريور ١٣٨٨ - ١٠:٤٩ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.