• پنج شنبه ٢٤ خرداد ١٤٠٣
  • En

آرم فرهنگستان هنر
اخبار > رونمایی از «کتاب ایران‌زمین» در فرهنگستان هنر


رونمایی از «کتاب ایران‌زمین» در فرهنگستان هنر

 

انجمن علمی فضای معماری نو ایران با همکاری معاونت علمی و پژوهشی فرهنگستان هنر آیین رونمایی از کتاب ایران‌زمین را برگزار می‌کند.

انجمن علمی فضای معماری نو ایران با همکاری معاونت علمی و پژوهشی فرهنگستان هنر آیین رونمایی از کتاب ایرانزمین را برگزار میکند.

به گزارش روابط عمومی فرهنگستان هنر، کتاب ایرانزمینـــروزهایی از فرهنگ و تمدّن ایران طی چهار هزارة پیشینـــکه به قلم عبدالمجید ارفعی، محمدمنصور فلامکی، ژاله آموزگار، احسان اشراقی، کتایون مزداپور، محمدصادق ملکشهمیرزادی و جمعی از نویسندگان تهیه شده است؛ به کوشش انجمن علمی فضای معماری نو ایران و نشر فضا، رونمایی میشود.

 در آیین رونمایی از این کتاب، دکتر ژاله آموزگار، پژوهشگر برجسته و باسابقه و استاد دانشگاه تهران، محمدمنصور فلامکی، پژوهشگر برجسته و استاد دانشگاه و محمدرضا اصلانی، شاعر، سینماگر و هنرپژوه، به سخنرانی میپردازند.

آیین رونمایی از کتاب ایران زمین، یکشنبه 8 اردیبهشت، ساعت 16، در سالن همایشهای فرهنگستان هنر برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این مراسم، به نشانی خیابان ولی‌عصر(عج)، پایین‌تر از چهارراه طالقانی، شماره 1552 مراجعه کنند.

 

 
 
 

زمان انتشار: چهارشنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٨ - ١٢:٢٦ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;