• شنبه ١٢ اسفند ١٤٠٢
  • En

آرم فرهنگستان هنر
اخبار > تصاوير سياه و سفيد انقلاب 57 را اینجا ببینید


تصاوير سياه و سفيد انقلاب 57 را اینجا ببینید

 

موزه هنرهاي معاصر فلسطين با به نمايش گذاشتن عكس‌هايي از رویدادهای منتهی به بهمن 57 يكبار ديگر ياد و خاطره دوران انقلاب را با تصاوير سياه و سفيد زنده كرد.


موزه هنرهاي معاصر فلسطين با به نمايش گذاشتن عكس‌هايي از رویدادهای منتهی به بهمن 57 يكبار ديگر ياد و خاطره دوران انقلاب را با تصاوير سياه و سفيد زنده كرد.

به گزارش روابط عمومي فرهنگستان هنر، همزمان با سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، نمايشگاه عكس «روزشمار انقلاب اسلامي» در موزه هنرهاي معاصر فلسطين گشايش يافت.

اين نمايشگاه با همكاري انجمن عكاسان انقلاب و دفاع مقدس، با حضور جمعي از عکاسان و هنرمندان عرصه هنرهاي تجسمي در موزه هنرهاي معاصر فلسطين برگزار شد و 32 تصوير از رويدادهاي بهمن 57 تا پيروزي انقلاب را به نمايش گذاشت.

روايت تصويري سفر امام خميني (ره) از دهكده نوفل لوشاتو در فرانسه به تهران و لحظه ورود امام (ره) به فرودگاه تهران در 12 بهمن 57 و شور و شوقي كه مردم در استقبال از امام (ره) از خود نشان مي‌دادند در کنار تصويري از بيعت نيروي هوايي ارتش با امام (ره)، همچنين عكس‌هايي از مبارزات مردمي و جرياناتي كه در خيابان‌هاي انقلاب، ميدان فلسطين ، خيابان ولي‌عصر(عج) و ديگر معابر اصلي تهران در آن زمان روي داده، در این نمایشگاه به چشم مي‌خورد.

ثبت رويدادها و وقايع تاريخي انقلاب 57 توسط عكاسان نامداري چون کاوه گلستان، عبدالحسين پرتوي، محمد صياد، صادق ثمودي، مهدي ميرزايي، مهدي رضوان، عباس ملکي، شاهرخ حاتمي، حسين اسماعيلي و عبدالعظيم ميرهاشمي صورت گرفته است.

نمايشگاه عکس «روزشمار انقلاب اسلامي» تا 13 اسفند ماه در موزه هنرهاي معاصر فلسطين واقع درميدان فلسطين، خيابان شهيد برادران مظفر، تقاطع خيابان بزرگمهر، شماره 74 ميزبان علاقه‌مندان است.

ساعات بازديد از اين نمايشگاه شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 تا 17 و روزهاي پنجشنبه ساعت 10 تا 15 است.
منتخبی از تصاویر این نمایشگاه را اینجــــا مشاهده فرمایید.

 
 
 

زمان انتشار: چهارشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٢ - ١٠:٣١ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;