• شنبه ١٢ اسفند ١٤٠٢
  • En

آرم فرهنگستان هنر
اخبار > كاشي‌هاي تاريخي كرمان در قاب نقاشي


كاشي‌هاي تاريخي كرمان در قاب نقاشي

 

نمايشگاه نقاشي «نگاره‌هايي از كاشي‌هاي تاريخي كرمان» در موزه هنرهاي معاصر فلسطين وابسته به فرهنگستان هنر برگزار مي‌شود.نمايشگاه نقاشي «نگاره‌هايي از كاشي‌هاي تاريخي كرمان» در موزه هنرهاي معاصر فلسطين وابسته به فرهنگستان هنربرپا مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي فرهنگستان هنر، نمايشگاه نقاشي «نگاره‌هايي از كاشي‌هاي تاريخي كرمان» شامل 23 اثر با ابعاد 70*50 از هنرمند نقاش «عفت تكلو» است كه با همكاري موزه هنرهاي معاصر فلسطين  و شركت صنايع ملي مس ايران برگزار مي‌شود.

عفت تکلو در سال 1358 در شهرستان گنبدکاووس در خانواده‌اي هنر دوست متولد شد. علاقه فراوان وي به هنر نقاشي، زمينه ساز فعاليتش در اين شاخه هنري شد. وي پس از فارغ التحصيلي در رشته کارشناسي فرش، علاوه بر تدريس، کار در زمينه طراحي فرش و نقاشي را نيز ادامه داد. همچنين در زمينه نقاشي قهوه خانه‌اي نيز فعاليت دارد. از تكلو تاكنون نمايشگاه ‌هاي گروهي و انفرادي برگزار شده است.

نمايشگاه «نگاره‌هايي از كاشي‌هاي تاريخي كرمان» روز يك‌شنبه 22 ارديبهشت، ساعت 17 در موزه هنرهاي معاصر فلسطين گشايش مي‌يابد و تا 22 خرداد نيز ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان براي بازديد از اين نمايشگاه مي‌‌توانند به نشاني ميدان فلسطين، خيابان شهيد برادران مظفر، تقاطع خيابان بزرگمهر، شماره 74 مراجعه نمايند. ساعات بازديد از اين نمايشگاه به غير روزهاي تعطيل «شنبه تا چهارشنبه» ساعت 10 تا 17 و روزهاي پنجشنبه ساعت 10 تا 15 است.

 
 
 

زمان انتشار: شنبه ٢١ ارديبهشت ١٣٩٢ - ١٠:٤٣ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1392/02/21 13:5
0
2
پیش از این با بخشی از کارهای این هنرمند آشنا بوده ام و ایمان دارم که این آثار نیز جدا از زیبایی ها و ارزش های هنری که دارند ، می تواند گوشه ای از هنر کاشی کاری کرمان و تاریخچه آن را جاودانه و پاینده کند . با آرزوی پیروزی و موفقیت برای این هنرمند جوان ایران زمین و با سپاس از فرهنگستان هنر که در به نمایش گذاشتن این آثار مجدانه تلاش می نماید .
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;