• پنج شنبه ٢٤ خرداد ١٤٠٣
  • En

آرم فرهنگستان هنر
اخبار > نمايشگاه انفرادي نقاشي‌هاي «مهشيد موچاني»


«خيال نو» صبا ميزبان «دِيمن»
نمايشگاه انفرادي نقاشي‌هاي «مهشيد موچاني»

 

نقاشي‌هاي مهشيد موچاني در گالري خيال نو موسسه فرهنگي هنري صبا به نمايش در مي‌آيد.

نقاشي‌هاي مهشيد موچاني در گالري خيال نو موسسه فرهنگي هنري صبا به نمايش در مي‌آيد.

به گزارش روابط عمومي فرهنگستان هنر، موسسه فرهنگي هنري صبا در ادامه ارائه خلاقيت‌هاي نقاشان جوان و نوآور ايراني اين بار «ديمن» را از دريچه نقاشي‌هاي «مهشيد موچاني» نقاش صاحب شيوه ايراني به نمايش مي‌گذارد.

اين نمايشگاه شامل مجموعه‌اي از پنجاه اثر در اندازه‌هاي مختلف و در تكنيك‌هاي تركيب مواد،‌ اكرليك و رنگ روغن با شيوه قلم زني «تاشیسم» است كه در ادامه دغدغه‌ها و دلبستگي‌هاي هنرمند در حال و هواي منظرها،‌ اقليم‌ها و سنت‌هاي ايراني و اين بار با ترسيم مناظر طبيعي صعب العبور ايران ارائه مي‌شود.

«مهشيد موچاني» كه سابقه فعاليت حرفه‌اي در عرصه نقاشي از سال 1376 تاكنون را داشته و نمايشگاه‌هاي متعددي از آثار خود را در يك پيوستار مفهومي و تكنيكي با تمركز ويژه بر سنت‌هاي قومي،‌ پوشش‌هاي زنان اقوام،‌ بناها و نمادهاي فرهنگ بومي سراسر ايران و تجلي آن در قالب تكنيك و بيان نو در ايران و ديگر نقاط دنيا از جمله: تركيه،‌ گرجستان، ارمنستان و دبي برگزار كرده است. آثار وي تاكنون در جشنواره هنرهاي تجسمي دانشجويي كشور و نيز سومين دوره «جايزه جشنواره شروه» برگزيده شده است.

آئين گشايش اين نمايشگاه سه شنبه 15 دي ماه ساعت 16 با حضور علاقه مندان در نگارخانه «خيال نو» صبا برگزار خواهد شد و فرصت بازديد از آن تا 23 دي ساعت 10 تا 18 (بجز روزهاي تعطيل) براي همگان مهياست.

يادآور مي‌شود نگارخانه خيال نو با رويكرد ويژه به انعكاس و ارائه تجربيات خلاقه هنرمندان جوان در حوزه تجسمي همچنان پذيراي نگاه‌ها و ايده هاي نوآورانه در اين عرصه خواهد بود.

علاقه‌مندان جهت حضور در آیین گشایش می‏توانند به نشانی خيابان وليعصر(عج)، نرسیده به چهارراه طالقانی، فرهنگستان هنر، رواق هنر، نگارخانه خیال نو مراجعه نمایند. 
 
 

زمان انتشار: يکشنبه ١٣ دی ١٣٩٤ - ١٣:٥٩ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;