آرم فرهنگستان هنر
اخبار > تصويرسازي هزار و يك شب بررسي مي‌شود


تصويرسازي هزار و يك شب بررسي مي‌شود

 

همزمان با برپايي نمايشگاه تصويرسازي «شهرزاد؛ شيفته شكست تقدير»، نشست علمي و پژوهشي اين نمايشگاه نيز، روز دوشنبه 29 ارديبهشت در موسسه صبا برگزار مي‌شود.

همزمان با برپايي نمايشگاه تصويرسازي «شهرزاد؛ شيفته شكست تقدير»، نشست علمي و پژوهشي اين نمايشگاه نيز، روز دوشنبه 29 ارديبهشت در موسسه صبا برگزار مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي فرهنگستان هنر، «شهرزاد؛ شيفته شكست تقدير» عنوان نمايشگاهي از هنرمندان جوان است كه از قصه‌هاي هزار و يك شب تصوير سازي كرده‌اند. اين آثار كه از 20 ارديبهشت در موسسه صبا به نمايش درآمده است، با نگاه و ايده‌هاي متفاوت خلق شده‌ و طي نشستي تحليل و بررسي مي‌شوند.

در اين نشست، بهرام كلهرنيا با موضوع «پيوندهاي اسطوره‌اي در هزار و يكشب»، مهرناز كوكبي در خصوص «بعد پنجم تصويرسازي»، حافظ ميرآفتابي و حميده صالحي تحت عنوان «شهرزاد؛ شيفته شكست تقدير» و ‌اميد ابراهيم درباره «علاءالدين و چراغ جادو» مباحث خود را به حاضران ارائه مي‌كنند.

اين نشست از ساعت 16 الي 17:30 با حضور عموم علاقه‌مندان مباحث تخصصي و تحليلي هنر در سالن سينما تك موسسه فرهنگي- هنري صبا به نشاني خيابان وليعصر(عج)، خيابان طالقاني، خيابان شهيد برادران مظفر، شماره 125، برگزار مي‌شود.

«شهرزاد شيفته شكست تقدير» تا 11 خرداد ماه در نگارخانه خيال موسسه صبا پذيراي عموم بازديد كنندگان است.

 
 
 

زمان انتشار: يکشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٣٩٣ - ١٥:٢٥ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1393/02/30 10:13
0
0
با سلام و احترام . چرا اطلاع رسانی این موسسه این اندازه گسترده نیست چرا که گروه هنری ما که جرء کوچکی از جامعه هنر می باشد از نشست علمی و پژوهشی موسسه صبا بی اطلاع بود . با سپاس لطفا با sms یا mail اطلاع رسانی شود متشکرم
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;