• شنبه ٠١ ارديبهشت ١٤٠٣
  • En

آرم فرهنگستان هنر
اخبار > اولین کارگاه طراحی (انسان- زیبایی)


موسسه فرهنگي هنري صبا برگزار مي كند:
اولین کارگاه طراحی (انسان- زیبایی)

 

موسسه فرهنگی هنری صبا با مشارکت 4 دانشگاه در تهران اولین کارگاه طراحی «انسان- زیبایی» را با هدف تعامل هنري دانشگاه های هنر برگزار می کند.

موسسه فرهنگی هنری صبا با مشارکت 4 دانشگاه در تهران اولین کارگاه طراحی «انسان- زیبایی» را با هدف تعامل هنري دانشگاه های هنر برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی هنری صبا وابسته به فرهنگستان هنر این موسسه اولین کارگاه طراحی «انسان- زیبایی» را برگزار می كند، این کارگاه هنری با مشارکت دانشگاه های: هنر، پردیس هنرهای زیبا (تهران)، سوره و علم و فرهنگ تهران و با همکاری گروه نمایش دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز، روز چهارشنبه دهم آذر ماه از ساعت 9 صبح تا 18 عصر برگزار خواهد شد.

در این کارگاه از هر دانشگاه حدود 20 دانشجو انتخاب شده و در چهار وضعیت : تعزیه، آئین پهلوانی، دفاع مقدس و فضاي شهری در موقعیت های نمایش گونه طراحی می کنند، در فرم بندی و ساختار این وضعیت ها سعی شده تا ابعاد و برش هایی از فرهنگ، میراث و سنت این سرزمین که غالبا" در برگیرنده ارزش های فرهنگ ايراني است در پیوند با فضای امروزین و زیست شهری جلوه یابد.

در پایان کار این ورک شاپ يك روزه اساتید و کارشناسان از میان آثار، مرحله داوری و انتخاب را انجام می دهند تا صبا افزون بر آنکه میزبان نمایشگاهی از این آثار برگزیده شود 3 نفر را از هر دانشگاه برگزیده و جوایزی به آنان اهدا خواهد کرد.

 
 
 

زمان انتشار: يکشنبه ٧ آذر ١٣٨٩ - ٠٩:٤٤ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;