• شنبه ٠١ ارديبهشت ١٤٠٣
  • En

آرم فرهنگستان هنر
اخبار > کارگاه طراحی (انسان- زیبایی) در صبا


کارگاه طراحی (انسان- زیبایی) در صبا

 

اولین کارگاه طراحی (انسان- زیبایی) با مشارکت 4 دانشگاه هنری تهران در موسسه صبا برگزارمی شود.

 

اولین کارگاه طراحی (انسان- زیبایی) با مشارکت 4 دانشگاه هنری تهران در موسسه صبا برگزارمی شود.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی هنری صبا وابسته به فرهنگستان هنر اولین کارگاه طراحی (انسان- زیبایی) توسط این موسسه و با مشارکت و هماهنگی دانشگاه های پردیس هنرهای زیبا (تهران)، سوره، هنر، علم و فرهنگ و همکاری هنرستان هنرهای زیبا روز چهارشنبه 17 آذر ماه از ساعت 8 صبح الی 19 برگزار خواهد شد. در این کارگاه از هر دانشگاه 20 نفر انتخاب شده و در مجموع 80 دانشجو با همراهی اساتید تعیین شده، آقایان احمد خلیلی فرد از دانشگاه سوره، داریوش حسینی از پردیس هنرهای زیبا، بامداد رضوانیان از دانشگاه علم و فرهنگ و جواد نوبهار از دانشگاه هنر حضور خواهند یافت. همچنین هر دانشگاه گروه عکاسی ویژه ای را جهت تهیه گزارش هنری در کنار متقاضیان کارگاه اعزام خواهد کرد.

این کارگاه به عنوان اولین گام در این عرصه ویژگیهای منحصر به فردی را داراست، از جمله: 1-فصل بندی این کارگاه که شامل 4 وضعیت نمایشگونه: تعزیه و نمایش های آئینی، حماسه های پهلوانی، دفاع مقدس و فضاهای شهری است. 2- استفاده از متریال مشترک برای همه دانشجویان که امکان مقایسه و داوری حرفه ای تری را فراهم سازد و تعدد و تنوع تکنیک ها روند قضاوت و سنجش را دشوار نکند. 3- آزادی کامل دانشجویان در طراحی و عدم تقید به هیچ چارچوب و الگوی تعیین شده که امکان وسیعی جهت بروز خلاقیت ها، نگره ها و دریافت ها را فراهم می سازد .

موسسه فرهنگی هنری صبا آثار برگزیده این کارگاه را پس از پایان آن بر اساس داوری و انتخاب استادان و کارشناسان در قالب نمایشگاهی به معرض دید عموم خواهد گذاشت.

 
 
 

زمان انتشار: سه شنبه ١٦ آذر ١٣٨٩ - ١١:١٢ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;