• سه شنبه ٠٢ مرداد ١٤٠٣
  • En

آرم فرهنگستان هنر
اخبار > کارگاه تخصصی «تاریخ شهر ایرانی» برگزار می‌شود


کارگاه تخصصی «تاریخ شهر ایرانی» برگزار می‌شود

 

کارگاه تخصصی معماری با عنوان «تاریخ شهر ایرانی» با تدریس دکتر محسن حبیبی و به همت معاونت فرهنگی‌هنری فرهنگستان هنر برگزار می‌شود.

کارگاه تخصصی معماری با عنوان «تاریخ شهر ایرانی» با تدریس دکتر محسن حبیبی و به همت معاونت فرهنگی‌هنری فرهنگستان هنر برگزار می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی فرهنگستان هنر، «تاریخ شهر ایرانی» ویژه علاقه‌مندان به حوزه معماری و شهرسازی و رشته‌های مرتبط در دوازده جلسه، روزهای شنبه از ساعت 14 تا 17، میزبان هنرجویان خواهد بود. سیر تحول شهرگرایی، شهرنشینی و شهرسازی در دوران معاصر، ابداع و بازابداع مفهوم شار، تولد مفهوم «شهر»، قلب ماهیت مفهوم شار از جمله مباحثی است که در این دوره آموزشی به آن پرداخته می‌شود.

این کارگاه تخصصی، از روز شنبه 4 آبان 1398، در مرکز هنرپژوهی نقش جهان به نشانی تهران، خيابان وليعصر، ضلع جنوبی پارک ساعي، شماره‌ 2169، فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

فرهنگستان هنر در پایان دوره به شرکت‌کنندگان، گواهی شرکت در کارگاه اعطا می‌کند. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 15-88553914 تماس بگیرند و فرم ثبت‌نام در این کارگاه را نیز از اینجــــــا دریافت کنند.

 

 

 
 
 

زمان انتشار: چهارشنبه ١٣ شهريور ١٣٩٨ - ١٠:٤٥ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;