• سه شنبه ٠٢ مرداد ١٤٠٣
  • En

آرم فرهنگستان هنر
اخبار > صبا میزبان «کارگاه ملی طراحی گرافیک حماسه عاشورا» شد


صبا میزبان «کارگاه ملی طراحی گرافیک حماسه عاشورا» شد

 

موسسه فرهنگی هنری صبا با کارگاه سه روزه «حماسه عاشورا» جلوه گاهی از پیوند «هنر» و «باور» شد.

موسسه فرهنگی هنری صبا با کارگاه سه روزه «حماسه عاشورا» جلوه گاهی از پیوند «هنر» و «باور» شد.
به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا، وابسته به فرهنگستان هنر، این کارگاه ملی طراحی گرافیک که از امروز در نگارخانه خیال شرقی گشایش یافت تا جمعه به مدت سه روز از ساعت 9 صبح تا 18 عصر برگزار خواهد شد.
در این کارگاه که به همت سازمان زیباسازی شهرداری تهران برگزار می شود، بیش از 70 هنرمند و هنرجوی گرافیست و تصویرساز که طی فراخوانی در مرحله اول انتخاب شده اند با راهنمایی سه تن از استادان صاحب نام و برجسته گرافیک ایران: فرزاد ادیبی، اونیش امین اللهی و محمدرضا دوست محمدی و چهره نام آشنای شعر معاصرآئینی: محمدسعید میرزایی به طرح و اجرای ایده های خلاقه خود با موضوع حماسه عاشورا؛ آیین بزرگ و انسان ساز آزادگی و ظلم ناپذیری و سرچشمه نورانی آرمان تشیع خواهند پرداخت.
آثار اجرا شده در این ورک شاپ سه روزه پس از ارزشیابی و انتخاب توسط استادان، در سطح شهر: بیلبوردها و نمای شهری و فضاهای عمومی از جمله مترو، اجرا، نصب و چیدمان خواهد شد.
کارگاه ملی طراحی گرافیک حماسه عاشورا، جلوه هایی از پیوند خیال، خلاقیت و تکنیک اجرای هنری را با ارزش ها، مفاهیم و شعایر و نمادهای عظیم ترین سنت اعتقادی و سیاسی شیعیان جهان و جلوه گاه ظهور حق طلبی و شهادت خواهی در مکتب توحید، به روایت هنرمندان نسل جوان ایران به نمایش خواهد گذاشت.

 

 
 
 

زمان انتشار: چهارشنبه ١٦ مرداد ١٣٩٨ - ١٥:٥٩ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;