• سه شنبه ٠٢ مرداد ١٤٠٣
  • En

آرم فرهنگستان هنر
اخبار > رییس و اعضای گروه هنرهای تجسمی فرهنگستان هنر منصوب شدند


رییس و اعضای گروه هنرهای تجسمی فرهنگستان هنر منصوب شدند

 

گروه هنرهای تجسمی فرهنگستان هنر به ریاست مصطفی گودرزی، فعالیت‌های خود را از سر می‌گیرد.

گروه هنرهای تجسمی فرهنگستان هنر به ریاست مصطفی گودرزی، فعالیت‌های خود را از سر می‌گیرد.


به گزارش روابط عمومی فرهنگستان هنر، در راستای احیای گروه‌های تخصصی و بر اساس تبصره یک از ماده 12 اساسنامه این فرهنگستان، از سوی علیرضا اسماعیلی، دکتر مصطفی گودرزی به عنوان رییس گروه هنرهای تجسمی فرهنگستان هنر منصوب شد.
مصطفی گودرزی دارای دکترای تاریخ هنر از دانشگاه سوربن پاریس، عضو پیوستۀ فرهنگستان هنر، رئیس دانشکده هنرهای تجسمی دانشگاه تهران و استاد تمام این دانشکده، مدیر گروه مطالعات عالی هنر، عضو هیئت امنای انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس، عضو شورای سیاست‌گذاری هنر «موسسه فرهنگی اکو»، عضو هیئت ممیزه مرکزی هنر و معماری وزارت علوم و مولف ده‌ها کتاب و مقاله علمی پژوهشی و تخصصی در حوزه هنر و اقتصاد هنر است و راهنمایی و مشاوره تعداد زیادی پایان‌نامه در این حوزه را بر عهده داشته است.
همچنین استاد محمد احصایی، استاد حبیب آیت‌اللهی، دکتر مهدی حسینی و استاد جلال شباهنگی که عضو پیوسته فرهنگستان هنر هستند به عنوان اعضای دائمی و دکتر صداقت جباری و دکتر زهرا رهبرنیا، به پیشنهاد رئیس گروه هنرهای تجسمی، به مدت دو سال به عضویت گروه هنرهای تجسمی فرهنگستان هنر منصوب شدند.
گروه هنرهای تجسمی فرهنگستان هنر، به تنظیم برنامه‌های پژوهشی در سطح کلان در این حوزه و ارائه دستاوردهای پژوهشی می‌پردازد.

 
 
 

زمان انتشار: سه شنبه ٣ مهر ١٣٩٧ - ١٠:٤٠ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;