• سه شنبه ٠٢ مرداد ١٤٠٣
  • En

آرم فرهنگستان هنر
اخبار > نمایش چاه مسموم و طریق مغموم


در فرهنگستان هنر اجرا می‌شود:
نمایش چاه مسموم و طریق مغموم

 

نمایش چاه مسموم و طریق مغموم به همت معاونت فرهنگی و هنری فرهنگستان هنر، از 8 مهرماه، میزبان علاقه‌مندان به هنرهای نمایشی خواهد بود.

نمایش چاه مسموم و طریق مغموم به همت معاونت فرهنگی و هنری فرهنگستان هنر، از 8 مهرماه، میزبان علاقه‌مندان به هنرهای نمایشی خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی فرهنگستان هنر، نمایش چاه مسموم و طریق مغموم به کارگردانی و نویسندگی عبدالحسین لاله، عضو هیئت علمی فرهنگستان هنر، در سالن ایران اجرا می‌شود.

این نمایش که برگرفته از قصه «پادشاه و کنیزک» در مثنوی‌معنوی است با بازی ابراهیم عباسعلیزاده، حامی علیزاده، شهرام خزرایی، مصطفی ملک‌مکان، وحید شیرزاد، محمدعلی نوروش‌اوغلی، شبنم دبدبه، بیتا آزادی، مریم فیضی، علی مجیدپور، ایمان برین و ایرج یاوری‌فر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌، از یکشنبه 8 مهرماه 1397 در فرهنگستان هنر به روی صحنه می‌رود.

این نمایش که اولین بار به مدت 31 روز در شهر تبریز اجرا شده است، سعی دارد مفاهیم عرفانی گذشته را با زندگی امروزی پیوند زند و تکنیک اجرای آن تلفیقی از هنر مینیاتور و موسیقی خانقاهی است.

عبدالحسین لاله، کارگردان این نمایش، مدرس دانشکده سینما و تئاتر‌ دانشگاه هنر است و نویسندگی و کارگردانی نمایش‌های بسیاری را در کارنامه هنری خود دارد.

نمایش چاه مسموم و طریق مغموم، از 8 تا 22 مهر، ساعت 19/30، در سالن ایران فرهنگستان هنر، به نشانی خیابان ولی‌عصر (عج)، پایین‌تر از خیابان طالقانی، شماره 1552 میزبان علاقه‌مندان است.

بلیت این نمایش، از طریق سایت تیوال در دسترس هنردوستان قرار می‌گیرد.


برای دریافت پوستر کامل این نمایش اینجــــــا کلیک کنید.

 

 
 
 

زمان انتشار: سه شنبه ٣ مهر ١٣٩٧ - ١٢:٤٠ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;