• سه شنبه ٠٢ مرداد ١٤٠٣
  • En

آرم فرهنگستان هنر
اخبار > فرهنگستان هنر جایگاهی جهت‌دهنده در فعالیت‌های فرهنگی و هنری کشور دارد


مجتبی رحماندوست، عضو پیوسته فرهنگستان هنر، عنوان کرد:
فرهنگستان هنر جایگاهی جهت‌دهنده در فعالیت‌های فرهنگی و هنری کشور دارد

 

دیدار و گفت‌وگوی سرپرست فرهنگستان هنر با استاد مجتبی رحماندوست، عضو پیوسته فرهنگستان هنر، به منظور تعاملات بیشتر انجام شد.

 

دیدار و گفتوگوی سرپرست فرهنگستان هنر با استاد مجتبی رحماندوست، عضو پیوسته فرهنگستان هنر، به منظور تعاملات بیشتر انجام شد.

به گزارش روابط عمومی فرهنگستان هنر، در ادامه نشستهای سرپرست فرهنگستان هنر با اعضای پیوسته این مجموعه، امروز علیرضا اسماعیلی با استاد مجتبی رحماندوست، دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار، رحماندوست، فرهنگستانهنر را دارای جایگاهی جهت‌دهنده در فعالیت‌های فرهنگی و هنری کشور دانست و این مجموعه را به عنوان یک نهاد سیاست‌گذار، دروازه صدور فرهنگ کشور به سایر نقاط جهان، قلمداد کرد.

در ادامه، علیرضا اسماعیلی سرپرست فرهنگستان هنر، اهتمام فعالیتهای آتی فرهنگستان هنر را مطابق با اساسنامه این سازمان عنوان کرد. وی همچنین، به سیاستگذاری‌ بهتردر عرصه هنر کشور و ارائه طرح‌ها و برنامه‌های خاص هنری  اشاره کرد.

در این دیدار همچنین، مباحثی پیرامون میراث مشترک فرهنگی و هنری ایران و منطقه بالکان و ابعاد مختلف آن مطرح شد و توجه به ظرفیتهای تعامل مابین این دو فرهنگ و تشکیل شورای علمی در این زمنیه مد نظر قرار گرفت. گفتنی است، موضوع «هنرمقاومت» و «جشن چهل سالگی هنر انقلاب اسلامی» از دیگر موارد مطرح شده در این دیدار بود.

 

 
 
 

زمان انتشار: دوشنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٧ - ١٥:٠٣ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;