• سه شنبه ٠٢ مرداد ١٤٠٣
  • En

آرم فرهنگستان هنر
اخبار > نمایشگاه «آب و رنگ ایران» در آسمان دیدنی می‌شود


نمایشگاه «آب و رنگ ایران» در آسمان دیدنی می‌شود

 

مجموعه فرهنگی- هنری آسمان، با نمایشگاه گروهی «آب و رنگ ایران»، نمایی تازه از آبرنگ ایران را به روایت هنرمندان این رشته به نمایش می‌گذارد.

مجموعه فرهنگی- هنری آسمان، با نمایشگاه گروهی «آب و رنگ ایران»، نمایی تازه از آبرنگ ایران را به روایت هنرمندان این رشته به نمایش می‌گذارد.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی، هنری صبا- وابسته به فرهنگستان هنر، این نمایشگاه که آثار «گروه آبرنگ نیستان» را ارائه می‌کند، شامل 75 اثر از 15 هنرمند این گروه است که از میان 160 اثر، انتخاب و به نمایشگاه، راه یافته است.

تمامی آثار ارائه شده، در قالب آبرنگ بوده و نگاهی از منظر این هنر به مناظر طبیعی، ابنیه تاریخی، زندگی اقوام ایرانی دارد.

محمود نیستانی، سرپرست و کیوریتور گروه آبرنگ نیستان، از سال 65 بطور حرفه‌ای در عرصه نقاشی آبرنگ، فعالیت و به تدریس این رشته اشتغال دارد. وی که نمایشگاه‌های متعددی در ایران و سراسر جهان از آبرنگ‌های خود داشته، این هنر را نزد استادان نام‌آوری چون، علی اکبر صادقی، زنده یاد سیاوش کسرایی، زنده یاد جمال‌الدین خرمی‌نژاد و... آموخته است.

نمایشگاه «آب و رنگ ایران» با روایت رنگ‌های طبیعت، اقلیم، زندگی و زاد و بوم بر پهنه این «مرز پرگهر» در قالب نقاشی آبرنگ، ساعت 16 روز پنجشنبه 30 فروردین در مجموعه فرهنگی- هنری آسمان با حضور اهالی هنر گشایش می‌یابد.

نمایشگاه بعدی این گروه نیز امسال در ارمنستان برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند تا 6 اردیبهشت همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 15 تا 19به مجموعه آسمان واقع در انتهای خیابان شهید فلاحی(زعفرانیه)، نرسیده به خیابان فیروزکوه، پلاک 47 مراجعه کنند.


 
 
 

زمان انتشار: سه شنبه ٢٨ فروردين ١٣٩٧ - ١٤:٠٠ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;