• سه شنبه ٠٢ مرداد ١٤٠٣
  • En

آرم فرهنگستان هنر
اخبار > صبا می تواند در نوع مدیریت رخدادهای هنری، اثرگذار باشد


جعفری جلوه مدیر شبکه دو سیما :
صبا می تواند در نوع مدیریت رخدادهای هنری، اثرگذار باشد

 

صبا می تواند در نوع مدیریت رخدادهای هنری در همه مراحل آن نقش آفرینی و اثربخشی بیشتری داشته باشد.

 صبا می تواند در نوع مدیریت رخدادهای هنری در همه مراحل آن نقش آفرینی و اثربخشی بیشتری داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا- وابسته به فرهنگستان هنر-دکتر محمدرضا جعفری جلوه، مدیر شبکه دو سیما با اشاره به نقش موثر و جریان ساز این مجموعه در توسعه هنری کشورگفت: اثر بخشی صبا در ایجاد امکانی جهت عرضه مطلوبتر آثار هنری انکار ناپذیر است.

وی با اشاره به اینکه این مجموعه مثل قابی است که آثار فاخر هنری ایران همچون نگینی درآن جلوه می کنند خاطرنشان کرد: این مجموعه می تواند در نوع مدیریت رخدادهای هنری در همه مراحل آن نقش آفرینی كند.

این مدیر هنری یادآور شد: باید تدبیری صورت بگیرد که جایگاه موسسه صبا بعنوان یک میزبان و ارایه دهنده، جایگاه موثرتری داشته‌ باشد. در این زمینه قدری دچار مشکل هستیم که با تدابیری باید این اتفاق را تحقق بخشید. طبیعی است که در چنین چارچوب و قالب و در ابعادی اینگونه، مخاطبان بالقوه تولیدات و آثار هنری، اقبال بیشتری به این مرکز پیدا خواهند کرد. ضمن اینکه کیفیت خود نمایشگاه‌ها و نحوه اطلاع رسانی و جذب مخاطب در این مسیر، بی‌تاثیر نخواهد بود.

جعفری جلوه تاکید کرد: خود صبا، فارغ از مناسبت‌ها و جشنواره‌ها و نمایشگاه‌ها، باید با برنامه‌ریزی سالانه به اطلاع رسانی مستمر و منظم بپردازد و کیفیت ارتباط مردم با جریان عرضه هنر را بهبود و ارتقا بخشد.

خبرهای ما را در کانال تلگرامی «صبا» دنبال کنید.

 

 
 
 

زمان انتشار: چهارشنبه ٢ اسفند ١٣٩٦ - ١٠:١٣ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;