• سه شنبه ٠٢ مرداد ١٤٠٣
  • En

آرم فرهنگستان هنر
اخبار > كتاب‌هاي انتشارات فرهنگستان هنر برگزيده جشنواره مد و لباس فجر شد


كتاب‌هاي انتشارات فرهنگستان هنر برگزيده جشنواره مد و لباس فجر شد

 

در هفتمين جشنواره بين‌المللي مد و لباس كشور، انتشارات فرهنگستان هنر براي انتشار سه عنوان كتاب در حوزه پارچه و لباس از سوي كارگروه مد و لباس كشور مورد تقدير قرار گرفت.

در هفتمين جشنواره بين‌المللي مد و لباس فجر، انتشارات فرهنگستان هنر براي انتشار سه عنوان كتاب در حوزه پارچه و لباس از سوي كارگروه مد و لباس كشور مورد تقدير قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرهنگستان هنر، کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور به دليل اهمیت و جایگاه پژوهش و نشر مکتوبات در راستای توسعه و پیشرفت عرصه پوشاک کشور، از پژوهشگران، نویسندگان و ناشران عرصه مد و لباس اسلامی و ایرانی در هفتمين جشنواره مد و لباس فجر تقدير كرد.

در اين مراسم كه عصر چهارشنبه، 25 بهمن 1396، در باغ موزه هنر ايراني برگزار شد، شال‌های ترمه کرمان: گذشته، حال و آینده، تالیف ایمان زکریایی کرمانی، دستبافته‌های سواد کوه به كوشش و نوشت مصطفي رستمي و ترمه‌های سلطنتی ایران و کشمیر تاليف رحیم و ژرژ عناویان، از انتشارات متن فرهنگستان هنر، برگزيده و مورد تقدير قرار گرفتند.

این مراسم با همکاری بنیاد ملی مد و لباس و سازمان فرهنگی و هنری شهرداری با رویکرد پژوهش‌های تاریخی، ادبی و کاربردی، میزبان جمعی از فعالان و پیش‌کسوتان عرصه پژوهش و نشر بود.

 

 
 
 

زمان انتشار: شنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٦ - ١١:٢٥ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;