• سه شنبه ٠٢ مرداد ١٤٠٣
  • En

آرم فرهنگستان هنر
اخبار > «هنرمدرن ومدرنیسم؛ بازخوانی نظریه هنر والتر بنیامین»


گام هشتم از درسگفتارهای نظریه و نقد هنر:
«هنرمدرن ومدرنیسم؛ بازخوانی نظریه هنر والتر بنیامین»

 

هشتمین درس‌گفتار از «سلسله درس‌گفتارهای تخصصی نظریه و نقد هنر» با عنوان «هنر مدرن و مدرنیسم؛ بازخوانی نظریه هنر والتر بنیامین» در فرهنگستان هنر برگزار می‌شود.

هشتمین درس‌گفتار از «سلسله درس‌گفتارهای تخصصی نظریه و نقد هنر» با عنوان «هنر مدرن و مدرنیسم؛ بازخوانی نظریه هنر والتر بنیامین» در فرهنگستان هنر برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی پژوهشكده هنر وابسته به فرهنگستان هنر، در این درس‌گفتار كه به همت گروه نظریه و نقد هنر پژوهشكده هنر و با همكاری معاونت فرهنگی و هنری فرهنگستان هنر برگزار می‌شود، نیر طهوری، استاد‌یار دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات، با موضوع «هنر مدرن و مدرنیسم؛ بازخوانی نظریه هنر والتر بنیامین» سخنرانی می‌كند.

هدف از برگزاری این درس‌گفتارها بررسی گام به گام مسائل مهم حوزۀ نظریه، فرانقد و نقد هنر، تبیین پارادایم‌ها و رویكردهای نظریه و نقد در هنر، و بازاندیشی مفاهیم و چالش‌‌های معطوف به این حوزه از مطالعات نظری هنر است. در هر نشست پس از ارائه بحث، به تناسب موضوع، کتاب‌ها و مقالات مهم مرتبط با مباحث از سوی سخنرانان معرفی خواهد شد.

مخاطبان این درس‌گفتارها پژوهشگران، مدرسان و دانشجویان دوره‌های تحصیلات تکمیلی كلیه رشته‌ها و گرایش‌های هنر و حوزه‌های میا‌‌ن‌ رشته‌ای مرتبط می‌باشد.

این درس‌گفتار روز دو‌شنبه، ۳۰ بهمن ماه 1396، از ساعت ۱۵ تا ۱۷ درسالن همایش‌های فرهنگستان هنر، به نشانی خیابان ولیعصر، نرسیده به چهارراه طالقانی، شماره ۱۵۵۲ برگزار می‌شود.

حضوربرای عموم علاقه‌مندان آزاد است.

 

 
 
 

زمان انتشار: سه شنبه ٢٤ بهمن ١٣٩٦ - ١٢:٤٥ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;