اخبار > " انسان " و؛ فضا- فرم- معنا- محیط در " صبا "


نمایشگاه گروهی نقاشی و عکس " انسان " گشایش یافت:
" انسان " و؛ فضا- فرم- معنا- محیط در " صبا "

 

نمایشگاه گروهی نقاشی و عکس " انسان " در موسسه فرهنگی هنری صبا گشایش یافت.

نمایشگاه گروهی نقاشی و عکس " انسان " در موسسه فرهنگی هنری صبا گشایش یافت.
به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا وابسته به فرهنگستان هنر نمایشگاه انسان شامل 99 اثر نقاشی و عکس از 37 هنرمند جوان است که نگاهی نو را به انسان و مفهوم آن در پیوند با افق‌های ذهن، طبیعت، زمان، اسطوره و فضا از منظر فرم به نمایش می‌گذارد.
پرتره و فیگور، طراحی شخصیتهای نام‌آور ادب و فرهنگ معاصر، ترسیم انسان در پیوند با اسطوره، ترسیم فضاهای ذهنی در پیوند با حضور انسان، ترسیم زوایای ذهنی انسان، تجسم بازمانده‌های حضور و حیات انسان در طبیعت و محیط، پیوند معنای انسانی و انتزاع در هنر و تجلی انسان در موقعیت و فضا مضامین این آثار را شکل می‌دهد.
در شیوه ارائه آثار این هنرمندان از تکنیک‌های مختلف شامل رنگ روغن روی بوم، اکولین و راپید، پاستل، سیاه قلم، ترکیب مواد و کولاژ، آبرنگ، آب مرکب روی مقوا، اکریلیک، اکریلیک کلاژ و طراحی ترکیبی استفاده کرده‌اند.
به گفته وحید ایروانی کیوریتور این نمایشگاه؛ هدف هنرمندان حاضر در این نمایشگاه ثبت تجربه‌ای نو و خلاقه در نزدیک شدن به یک قلمرو مفهومی و دستیابی به یک بیان انسان شناختی در هنر و آزمودن شیوه‌های مختلف بیان و ارائه آن در نقاشی و عکس است.
علاقمندان جهت بازدید از اين نمايشگاه می‌توانند تا چهاردهم مرداد همه روزه از ساعت 10 تا 18 به تقاطع طالقانی و ولیعصر، ابتدای خیابان شهید برادران مظفر، شماره125موسسه فرهنگی هنری صبا مراجعه نمایند.

 
 
 

زمان انتشار: چهارشنبه ١١ مرداد ١٣٩٦ - ١٠:٥٦ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج