اخبار > نمايشگاه آثار برگزيده نخستين كارگاه طراحي انسان– زيبايي


مؤسسه فرهنگي-هنري صبا برگزار مي‌كند:
نمايشگاه آثار برگزيده نخستين كارگاه طراحي انسان– زيبايي

 

نمايشگاه آثار برگزيده و عکس‌هاي نخستين کارگاه طراحي (انسان- زيبايي)، يكشنبه، 3 بهمن، در مؤسسه فرهنگي- هنري صبا گشايش مي‌يابد.

نمايشگاه آثار برگزيده و عکس‌هاي نخستين کارگاه طراحي (انسان- زيبايي)، يكشنبه، 3 بهمن، در مؤسسه فرهنگي- هنري صبا گشايش مي‌يابد.

به گزارش روابط عمومي فرهنگستان هنر، به نقل از مؤسسه فرهنگي-هنري صبا ، اين نمايشگاه شامل آثار برگزيده و عكس‌هايي از روند شكل‌گيري و اجراي نخستين كارگاه طراحي ( انسان – زيبايي) است كه با مشاركت دانشگاه‌هاي هنر، سوره، پرديس هنرهاي زيبا (تهران) و علم و فرهنگ با حضور 80 دانشجو، 17 آذر، در مؤسسه صبا برگزار شد.

احمد خليلي فرد، داريوش حسيني، بامداد رضوانيان و جواد نوبهار از جمله استاداني بودند كه به نمايندگي از دانشگاه‌هاي فوق در اين كارگاه حضور داشتند.

كارگاه طراحي (انسان-زيبايي)، براي نخستين بار به صورت متمرکز و با محوريت طراحي، به عنوان هنري پايه‌اي، در قالب چهار موقعيت نمايش گونه با موضوعات «پهلواني، تعزيه، دفاع مقدس و فضاهاي شهري» برگزار شد. اين كارگاه دربرگيرنده سيري از کليت فرهنگ، تاريخ و آئين‌ها و سنت‌هاي ايراني از گذشته تا امروز بود و هدف خود را موضوعيت بخشيدن به هنر طراحي به عنوان هنري که حامل ارزش‌هاي بنيادين چون تداعي معاني، ثبت لحظه‌ها، بررسي جزء به‌جزء اتفاقات بصورت فشرده و در لحظه است، قرارداد. صبا با برپايي اين كارگاه آغازگر حرکتي تازه در فضاي طراحي امروز بود.

نمايشگاه آثار برگزيده و عكس نخستين كارگاه طراحي ( انسان – زيبايي) يكشنبه، 3 بهمن، در نگارخانه خيال‌نو مؤسسه صبا با حضور علاقه‌مندان گشايش مي‌يابد. مؤسسه فرهنگي‌‌- هنري صبا رويکرد خود را به هنر طراحي با هدف تحرک بخشي و پويش خلاق در اين عرصه پي‌مي‌گيرد.

 
 
 

زمان انتشار: سه شنبه ٢٦ دی ١٣٨٩ - ١٧:٢٥ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج