اخبار > آغاز نام‌نويسي كارگاه آموزشی«منبت، معرق و مشبک» در صبا


آغاز نام‌نويسي كارگاه آموزشی«منبت، معرق و مشبک» در صبا

 

صبا در ادامه دوره‌های آموزشی و تخصصی هنرهای ایرانی، این بار دوره منبت، معرق، مشبک از مقدماتی تا پیشرفته را برگزار می‌کند.

 صبا در ادامه دوره‌های آموزشی و تخصصی هنرهای ایرانی، این بار دوره منبت، معرق، مشبک از مقدماتی تا پیشرفته را برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا- وابسته به فرهنگستان هنر، این دوره که توسط استاد «صلاح الدین علامه‌زاده» هنرمند پیشکسوت و صاحب نام هنر معرق ایرانی برگزار می‌شود، شامل دو دوره مقدماتی6 جلسه‌ای و دوره تکمیلی 12جلسه‌ای خواهد بود.

در مرحله نخست: الفبای معرق، آشنایی با انواع خطوط ( منحنی، ساده و...)، روش برش، در مرحله دوم: معرق سنتی، معرق چهره، آموزش خط و مینیاتور، و در مرحله پایانی: معرق رئال، تفکیک رنگ به عنوان پیچیده‌ترین مرحله در معرق و شناخت جدیدترین تکنیک‌های معرق به هنرجویان آموزش داده می‌شود.

استاد صلاح الدین علامه‌زاده بیش از چهل سال فعالیت هنری مستمر در اين حوزه داشته و پایه‌گذار تدریس این رشته به نابینایان و توان یابان ذهنی و جسمی است كه نمایشگاه‌ها و كارگاه‌هاي بسیاری را در ایران و بیشتر نقاط جهان ازجمله استرالیا، کانادا، آلمان، انگلستان، فرانسه، آمریکا، اسپانیا، فرانسه، ایتالیا، هلند، دانمارک، سوئد، سویس، الجزایر، لبنان، امارات، صربستان، کرواسی و... برگزار کرده است.
به کلیه هنرجویان با نظر استاد گواهی پایان دوره معتبر اهدا می شود.
علاقه‌مندان جهت ثبت نام دراین دوره می‌توانند به نشانی فرهنگستان هنر واقع در خیابان ولیعصر(عج)،نرسیده به خیابان طالقانی، شماره1552، طبقه پنجم مراجعه، یا با شماره: 66487535 روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا- تماس بگيرند.

 

 
 
 

زمان انتشار: سه شنبه ١٠ مرداد ١٣٩٦ - ١٣:٠٧ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج