اخبار > فراخوان گردهمایی بسم الله نگاری در موسسه صبا منتشر شد


فراخوان گردهمایی بسم الله نگاری در موسسه صبا منتشر شد

 

همزمان با ماه میهمانی خدا و در استقبال از شب معراج رسول نور، میزبان موسسه فرهنگس هنري صبا ميزبان بزرگترین گردهمایی حروفنگاران بسم الله از سراسر ایران می شود.

همزمان با ماه میهمانی خدا و در استقبال از شب معراج رسول نور، میزبان موسسه فرهنگي هنري صبا ميزبان بزرگترین گردهمایی حروف نگاران بسم‌الله از سراسر ایران می شود.
به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا- وابسته به فرهنگستان هنر- گردهمایی بسم‌الله‌نگاری با عنوان " ترنم عارفانه " دوشنبه بیست و دوم خرداد با حضورعلاقه‌مندان و هنرمندان فعال در حوزه حروف‌نگاری از ساعت 10 صبح تا 17 عصر در نگارخانه های خیال شرقی و آینه موسسه صبا برگزار می‌شود.
این گردهمایی هنری یک‌روزه که با همکاری معاونت فرهنگی موسسه آموزش عالی ناصرخسرو، موسسه مطالعات جامع هنر برسام، نشان فرهنگی، هنری و پژوهشی نقش مهر و موسسه فرهنگی هنری صبا برگزار می‌شود؛ در دو رشته: تایپوگرافی آیه شریفه بسم‌الله الرحمن الرحیم و تایپوگرافی (حروف‌نگاری) مرغ بسم‌الله (مرغ بسمل) خواهد بود. خلق اثر در این برنامه به دو صورت بداهه و طراحی و اجرای رایانه‌ای و با انواع مواد و تکنیک‌ها و در گرایش‌های متنوع خواهد بود.
شرکت در این برنامه برای هنرمندان، دانشجویان و دانش آموختگان رشته‌های مختلف هنری آزاد بوده و هر شرکت کننده حق ارائه یک اثر را خواهد داشت. شرکت کنندگان بايد ابزار و مواد مورد نیاز خود را در روز برپایی گردهمایی به همراه داشته باشند. اندازه آثار در بخش بداهه نویسی حداقل A3 و حداکثر 50-70 و در آثار با خروجی رایانه‌ای در ابعاد 25-25 با رزولوشن dpi300 است.
مراسم تجلیل از نفرات برگزیده و اهدای جوایز در روز سه شنبه سی خرداد از ساعت 17 تا 19 در سالن سینما تک موسسه صبا برگزار مي شود و  آثار منتخب هیات داوران در قالب کتابی منتشر خواهد شد.

 
 
 

زمان انتشار: چهارشنبه ١٠ خرداد ١٣٩٦ - ٠٩:٢٨ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج