اخبار > آغاز ثبت نام کارگاه تحلیل «نقاشی» در صبا


آغاز ثبت نام کارگاه تحلیل «نقاشی» در صبا

 

موسسه فرهنگی هنری صبا در ادامه دوره‌های آموزشی خود در حوزه نقد، پژوهش و مطالعات تخصصی هنر، دوره بهار خود را با کارگاه تحلیل نقاشی آغاز خواهد کرد.

موسسه فرهنگی هنری صبا در ادامه دوره‌های آموزشی خود در حوزه نقد، پژوهش و مطالعات تخصصی هنر، دوره بهار خود را با کارگاه تحلیل نقاشی آغاز خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی هنری صبا، وابسته به فرهنگستان هنر- این دوره کارگاهی شامل: کارگاه تحلیل نقاشی (مبتنی بر سبک‌ها و مکاتب هنری و فلسفی) خواهد بود که زیر نظر شهرام زعفرانلو- مدرس، پژوهشگر و مؤلف در حوزه زیبایی شناسی بصری نقاشی برگزار می شود. در اين کارگاه، سیری از تحول و تکامل سبک‌ها و مکاتب هنری جهان از قرون وسطی و آغاز رنسانس تا روزگار ما و شکل گیری جدیدترین نگره‌ها در هنر معاصر جهان همراه با روایتی از چالش‌های فکری و فلسفی، اجتماعی و تاریخی هر دوره ارائه خواهد شد. این کارگاه شامل سه دوره بهم پیوسته خواهد بود که هر دوره در هشت جلسه برگزار می شود: دوره اول- از کلاسی سیسم تا نئوکلاسی سیسم، دوره دوم- از اولین زمینه‌های ظهور مدرنیسم تا انتزاع گرایی و آبستراکتیویسم در هنر و دوره سوم- از انقلاب مدرنیسم تا جنبش پست مدرن است.

كارگاه تحليل «نقاشي» روزهاي يكشنبه، ساعت 17 تا 19 به مدت 8 جلسه برگزار مي‌شود. علاقه‌مندان براي حضور و ثبت نام در کارگاه یادشده می‌توانند به نشانی تهران، خيابان ولی‌عصر(عج)، پايين‌تر از چهارراه طالقانی، شماره 1552، فرهنگستان هنر، طبقه پنجم، روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا مراجعه و يا با شماره تلفن: 66487535 تماس بگيرند.

 

 
 
 

زمان انتشار: سه شنبه ١٩ ارديبهشت ١٣٩٦ - ١٢:١٩ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج