اخبار > ايلنا - معرفی هیات انتخاب بخش انیمیشن و نماهنگ جشنواره فیلم وحدت اسلامی


ايلنا - معرفی هیات انتخاب بخش انیمیشن و نماهنگ جشنواره فیلم وحدت اسلامی

 

توسط دبیر جشنواره بین المللی فیلم وحدت اسلامی اعضای هیات انتخاب بخش انیمیشن و نماهنگ معرفی شدند.

توسط دبیر جشنواره بین المللی فیلم وحدت اسلامی اعضای هیات انتخاب بخش انیمیشن و نماهنگ معرفی شدند.

به گزارش ایلنا، طی احکام جداگانه‌ای از سوی هاشم میرزاخانی دبیر جشنواره اعضای هیات انتخاب بخش انیمیشن و نماهنگ این جشنواره معرفی شدند.

امیرمحمد دهستانی، محمدسرشار و بهرام عظیمی آثار بخش مسابقه انیمیشن و نماهنگ جشنواره را انتخاب می‌کنند.

امیر محمد دهستانی دارای مدرک کار‌شناسی سینما و کار‌شناسی ارشد انیمیشن از دانشگاه هنر و مدرس دانشگاه و عضو هیات انتخاب جشنواره‌های متعدد بوده است.

محمد سرشار فعال فرهنگی و مدیر شبکه پویا است وی پیش از این، مدیر بخش کودک و نوجوان حوزه هنری بوده که دو سال پیش تأسیس شده او در حوزه هنری دست به ابتکارات جالب توجهی در زمینه کودک و نوجوان زده است.

بهرام عظیمی یکی از شناخته شده‌ترین فعالان عرصه انیمیشن در کشور است کارگردان انیمیشن، فیلمنامه‌نویس، طراح کاراک‌تر و کاریکاتوریست است.

عظیمی مدرس خانه کاریکاتور ایران از سال ۱۳۷۶ تا کنون و مدرس دانشگاه‌های هنر تهران، عضو هیئت داوران بیش از ۱۰۰ جشنواره ملی و بین‌المللی انیمیشن، فیلم و کاریکاتوربوده است.

بر اساس این گزارش ۱۰۴ انیمیشن کوتاه و نیمه بلند و ۴۵ نماهنگ به دبیر خانه اولین جشنواره بین المللی فیلم وحدت اسلامی رسیده است.

اولین جشنواره بین المللی فیلم وحدت اسلامی توسط «مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی» و به دبیری هاشم میرزاخانی همزمان با هفته وحدت و سی امین اجلاس بین المللی وحدت اسلامی در آذرماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود.

 

 

 
 
 

زمان انتشار: يکشنبه ٢٥ مهر ١٣٩٥ - ١٢:٥٧ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج