اخبار > نخستین کارگاه پایداری در معماری داخلی


به مناسبت هفته پژوهش برگزار می‌شود
نخستین کارگاه پایداری در معماری داخلی

 

دانشگاه آزاد اسلامی واحد استاد فرشچیان، نخستین کارگاه با عنوان پایداری در معماری داخلی را به مناسبت هفته پژوهش برگزار می‌کند.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد استاد فرشچیان، نخستین کارگاه با عنوان پایداری در معماری داخلی را به مناسبت هفته پژوهش برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه هنرهای اسلامی-ایرانی استاد فرشچیان؛ همانطور که از معنا معماری سنتی بر می‌آید، تجانس و هماهنگی با بستر، فرهنگ و اقلیم از جمله خصوصیات بارز و مدنظر طراحان است. در همین راستا معماری و معماری داخلی سنتی ایران به پشتوانه فرهنگ غنی و اصیل همراه با تنوع گوناگونی اقلیم همواره در راستای حفظ محیط زیست و احترام به طبیعت گام برداشته و طراحان با رویکردی به فعالیت خود پرداختند که در نهایت عناصری پایدار و ماندگارخلق کرده باشند. از این جمله می‌توان به فرش ایران اشاره کرد که در عین بهره‌مندی از زیبایی‌شناسی، به‌گونه‌ای طبیعت را نمایان کرده و در قابی به مخاطب عرضه می‌دارد.

از این رو دانشگاه آزاد اسلامی واحد استاد فرشچیان در نظر دارد با بهره‌مندی از استادان درجه یک هنری و تاکید بر باز زنده‌سازی هنرهای سنتی ایران سلسله کارگاه‌هایی را برگزاری نماید.

اولین کارگاه به مناسبت هفته پژوهش روز شنبه21 آذر 1401 ساعت 10 الی 12 با سخنرانی دکتر وحید قبادیان و با عنوان پایداری در معماری داخلی در واحد استاد فرشچیان برگزار می‌شود.

 

 

 
 
 

زمان انتشار: يکشنبه ٢٠ آذر ١٤٠١ - ١٣:٣٥ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج