اخبار > هنرمندان نقاش ایروان در «صبا»


هنرمندان نقاش ایروان در «صبا»

 

نمایشگاه آثار نقاشان نوگرای ارمنستان در نگارخانه فرشچیان مؤسسه فرهنگی هنری صبا گشایش می‌یابد.

نمایشگاه آثار نقاشان نوگرای ارمنستان در نگارخانه فرشچیان مؤسسه فرهنگی هنری صبا گشایش می‌یابد. 

به گزارش روابط‌عمومی موسسه فرهنگی، هنری، پژوهشی صبا- وابسته به فرهنگستان هنر- نمایشگاه آثار هنرمندان ارمنستان با ارائه ۲۸ اثر از ۸ چهره شناخته شده و نوگرای نقاشی این کشور روز دوشنبه ۳ خرداد ماه ۱۴۰۱، از ساعت ۱۶ الی ۲۰، در نگارخانه استاد فرشچیان گشایش می‌یابد. 

این مجموعه آثار در تکنیک های رنگ روغن، اکرولیک، کولاژ، میکس مدیا روی بوم ، روایتی مدرن از تاریخ، طبیعت، فرهنگ و زندگی ارمنستان و ایروان را در تنوعی از گرایشها و شیوه های هنری از واقع گرایی تا انتزاعی، مفهومی، فرم گرا و سمبلیک به نمایش می گذارد.

آرمن آدیلخانیان ،آشوت اواکیان ،آرتورس هاکوبیان ،آرمن بابایان ،گارو چتچیان، خاچیک هوهانسیان، سرکیس گوگوریان و وارتیتر کاراپتیان هشت هنرمند شاخص اهل ایروان ارمنستان هستند که با آثار خود در این نمایشگاه حضور دارند. تمامی این هنرمندان دارای سابقه حرفه‌ای و جایگاه معتبر در نقاشی این کشور بوده و بیشتر آنان سابقه برگزاری نمایشگاههایی در نقاط مختلف جهان را در کارنامه دارند.

نمایشگاه نقاشان ایروان از ۴ الی ۱۲ خرداد ۱۴۰۱،  از ساعت ۱۴ الی ۲۰ در نگارخانه فرشچیان چشم انتظار مقدم همه علاقه‌مندان به هنر کشورها و تمدن‌های همجوار خواهد بود.

 
 
 

زمان انتشار: دوشنبه ٢ خرداد ١٤٠١ - ١١:١٢ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج