اخبار > ژان میشل فرودون رئیس داوران جایزه عکاسی ایران شد


ژان میشل فرودون رئیس داوران جایزه عکاسی ایران شد

 

همزمان با معرفی هیات داوران سومین دوره جایزه بین‌المللی «عکس ۵» و حضور عکاسانی از کشورهای فرانسه، استرلیا، ژاپن، ایتالیا و ایران؛ ژان‌میشل فرودون به عنوان رییس هیات داوران این رویداد معرفی شد.

همزمان با معرفی هیات داوران سومین دوره جایزه بین‌المللی «عکس ۵» و حضور عکاسانی از کشورهای فرانسه، استرلیا، ژاپن، ایتالیا و ایران؛ ژان‌میشل فرودون به عنوان رییس هیات داوران این رویداد معرفی شد.

به گزارش ایرنا از جشنواره بین‌المللی «عکس ۵»؛ مهدی شادی‌زاده، موسس و دبیر این جشنواره جایزه بین‌المللی گفت: برای هر چه بیشتر جهانی شدن این رویداد از تعدادی عکاسان مشهور و معروف جهان دعوت کردیم تا در این دوره در کنار ما باشند. حضور عکاسان برجسته جهانی به کیفیت این جشنواره کمک می‌کند و هدف ما این است هر سال این جشنواره را به صورت بین المللی برگزار کنیم.

او اعلام کرد، امسال ژان میشل فرودون که از منتقدان سرشناس سینمای فرانسه است رییس هیات داوران جشنواره جایزه بین المللی «عکس ۵» است.

همچنین کریستوف ژاکرویت عکاس فرانسوی، روبرت ونکوزولت عکاس استرالیایی، آیاکاتایشی عکاس ژاپنی، فرانسسکو رومرو عکاس ایتالیایی، لیلی گلستان مدیر گالری گلستان، آناهیتا قباییان مدیر گالری جاده راه ابریشم، بزرگمهر حسین پور کاریکاتوریست، مجید طالبی عکاس حوزه سینما و علیرضا شادی زاده به عنوان داور در این دوره حضور خواهند داشت.

دبیر جایزه بین المللی «عکس ۵» افزود: دلیل انتخاب داوران از حوزه های مختلف این است که در نظر داریم این داوران با نگاه ویژه خود در هر بخشی با ما در این جشنواره همکاری کنند؛ چرا که معتقدیم داوری فقط مختص به حوزه عکاسی نباشد. به زودی مهلت ارسال آثار اعلام می‌شود که بعد از ارسال تمامی آثار برای تک تک داوران، در نهایت با نظر تمامی آنها آثار برگزیده انتخاب می‌شود.

مهدی شادی زاده و علیرضا شادی زاده موسس و دبیر جشنواره، سیمین بایرامی مدیر هنری، غزل مظفری گرافیست، موسسه فرهنگی هنری پیشرو پارسیان امرداد مجری طرح، غزاله سعادتی مدیر روابط عمومی تیم اجرایی این رویداد را تشگیل‌ می‌دهند.

ژان میشل فرودون رییس داوران جایزه عکاسی ایران شد

 
 
 

زمان انتشار: دوشنبه ١٥ فروردين ١٤٠١ - ١٥:٣٨ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج