اخبار > فراخوان جشنواره فیلم کوتاه نهال منتشر شد


فراخوان جشنواره فیلم کوتاه نهال منتشر شد

 

هجدهمین دوره جشنواره بین‌المللی دانشجویی فیلم کوتاه نهال برگزار می‌شود.

هجدهمین دوره جشنواره بین‌المللی دانشجویی فیلم کوتاه نهال برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، هجدهمین دوره جشنواره بین‌المللی دانشجویی فیلم کوتاه نهال از سوی دانشجویان دانشکده سینما و تئاتر دانشگاه هنر، با همکاری معاونت فرهنگی این دانشگاه در دو بخش ملی و بین‌الملل شامل بخش‌های داستانی، تجربی، مستند، سال اولی، انیمیشن، فیلم‌نامه ساخته نشده و بخش عکس و پوستر فیلم برگزار می‌شود. 

مهلت ارسال آثار به هجدهمین دوره جشنواره بین‌المللی دانشجویی فیلم کوتاه نهال تا ۳۱ فروردین‌ماه است و علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به نشانی دبیرخانه جشنواره نهال، واقع در چهارراه ولیعصر، کوچه بالاور، پلاک دو، ساختمان معاونت فرهنگی دانشگاه هنر، طبقه اول ارسال کنند. 

هجدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه «نهال» به دبیری عارف حیدری، خردادماه سال ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در جشنواره، دریافت اطلاعات بیشتر و آشنایی با قوانین این جشنواره می‌توانند به سایت Nahalfestival.ir مراجعه کنند. 

برنامه بزرگداشت یکی از بزرگان سینما طبق سنت هر سال، از برنامه‌های افتتاحیه این جشنواره است. 

جشنواره فیلم کوتاه نهال، جشنواره‌ای دانشجویی و ویژه فیلم‌های کوتاه است که هر سال توسط دانشجویان رشته سینمای دانشگاه هنر تهران و زیر نظر معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه هنر برگزار می‌شود. این جشنواره میزبان فیلم‌های کوتاه دانشجویان از همه رشته‌های دانشگاهی کشور است. 

از اهداف این جشنواره که از سال ۱۳۸۲ آغاز به کار کرده است، ایجاد فضایی مناسب برای ارائه آثار کمتر دیده شده و توجه به دغدغه‌ها و سلیقه‌های گوناگون دانشجویان است. 

 
 
 

زمان انتشار: دوشنبه ١٦ اسفند ١٤٠٠ - ١٥:٥٥ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج