اخبار > 15آذر؛ سومین دوسالانه مجسمه‌های شهری


15آذر؛ سومین دوسالانه مجسمه‌های شهری

 

سومین دوسالانه مجسمه های شهری، 15 آذرماه در نگارخانه برگ آغاز به کار می‌کند.

سومین دوسالانه مجسمه‌های شهری، با حضور 180 اثر از 172 هنرمند 15 آذر ماه در نگارخانه برگ آغاز به کار می کند.

ˈسید مجتبی موسویˈ رییس اداره حجم سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: سومین دوسالانه مجسمه سازی به مدت 45 روز و تا آخر دی ماه در محل نگارخانه برگ برپا خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه آثار منتخب از میان 776 اثر انتخاب شده است، ادامه داد:ˈفرشید مثقالیˈ،ˈبهروز دارشˈ،ˈسعید شهلاپورˈ،ˈفاطمه حدادیانˈو ˈطاهر شیخ الاحکماییˈ اعضای شورای انتخاب آثار هستند که به بررسی آثار رسیده پرداختند.

به گفته موسوی، سیاستگذاری و برنامه ریزی برای برگزاری سومین دوسالانه مجسمه سازی از سال 90 آغاز شده و در نهایت با انتشار فراخوان در اسفند ماه سال گذشته 978 هنرمند آثار خود را برای داوری به دبیرخانه دوسالانه ارسال کردند.

رییس اداره حجم سازمان زیباسازی شهر تهران با بیان اینکه در روز اختتامیه سومین دوسالانه مجسمه های شهری به برگزیدگان جوایزی اهدا خواهد شد، گفت:هیات داوران متشکل از حمید شانس، مرتضی نعمت اللهی، مهرداد ایروانی، رضا قره باغی و سهند حسامیان است که در نهایت این آثار را بررسی کرده و به 5 نفر از افراد برگزیده تندیس دوسالانه، دیپلم افتخار و هدیه نقدی اهداء می شود.

وی با تاکید بر اینکه تمامی آثار منتخب در نگارخانه برگ به نمایش در خواهد آمد، ادامه داد: برگزیدگان دور اول و دوم دوسالانه مجسمه های شهری نیز می توانند بدون داوری اولیه یک اثر خود را در بخش نمایشگاهی ارائه کنند.

 

 
 
 

زمان انتشار: يکشنبه ١٢ آذر ١٣٩١ - ١١:٥٤ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج