اخبار > نمايشگاه «خط ختا» در گالري آشيان نقش و مهر


نمايشگاه «خط ختا» در گالري آشيان نقش و مهر

 

آيين گشايش نمايشگاه «خط ختا»، خط- نقاشي‌هاي «مرتضي محمدعلي»، روز جمعه 19 شهريور، در گالري آشيان نقش و مهر برگزار مي‌شود.

 

آيين گشايش نمايشگاه «خط ختا»، خط- نقاشي‌هاي «مرتضي محمدعلي»، روز جمعه 19 شهريور، در گالري آشيان نقش و مهر برگزار مي‌شود.

اين نمايشگاه شامل 25 اثر در قالب خط- نقاشي است كه حاصل تلاش چند سال اخير مرتضي محمدعلي است.

مرتضي محمدعلي سال 1350 در تهران متولد شد. وي پس از گذراندن دوره كارشناسي رشته ادبيات فارسي از دانشگاه تهران به دليل علاقه وافري كه به هنر داشت به دانشگاه سوره رفت و موفق به دريافت مدرك كارشناسي در رشته هنر اسلامي شد. در همين هنگام خوشنويسي به خط نستعليق را زير نظر استاد منوچهرخلج فراگرفت و خط ثلث را با شيوه استاد هاشم بغدادي و زير نظر حجت اماني مشق كرد و پس از چند سال تمرين و ممارست آثاري را به صورت خط- نقاشي خلق كرد. محمدعلي تاكنون در چندين نمايشگاه داخلي و خارجي شركت داشته‌است.

آيين گشايش اين نمايشگاه روز جمعه 19 شهريور ساعت 17 در گالري آشيان نقش و مهر برگزار مي‌شود. علاقه‌مندان براي بازديد از اين نمايشگاه مي‌توانند تا 22 شهريور، همه روزه از ساعت 10 تا 20 به نشاني ميدان آرژانتين، خيابان احمد قصير(بخارست)، خيابان هجدهم، بن‌بست گل محمدي،‌ پلاك 4 مراجعه و براي دريافت اطلاعات بيشتر با شماره 88732950 تماس بگيرند.

 

 
 
 

زمان انتشار: چهارشنبه ١٧ شهريور ١٣٩٥ - ١٠:٠٦ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج