اخبار > ايسنا:تولد خبرگزاری«باغ کتاب» با نمایشگاه کتاب


ايسنا:تولد خبرگزاری«باغ کتاب» با نمایشگاه کتاب

 

خبرگزاری «باغ کتاب» همزمان با نمایشگاه کتاب به‌طور رسمی آغاز به کار خواهد کرد.

علی‌اکبر اشعری - مدیر پروژه‌ی باغ کتاب - با بیان این‌که موافقت اصولی خبرگزاری «باغ کتاب» از هیأت نظارت بر مطبوعات گرفته شده است، بیان کرد: این خبرگزاری با محور اصلی کتاب و پوشش تمام اخباری که مرتبط با کتاب هستند، اردیبهشت‌ماه سال آینده، شروع به فعالیت خواهد کرد.

وی ادامه داد: این خبرگزاری با محوریت اطلاع‌رسانی درباره‌ی کتاب هم خارجی و هم داخلی فعالیت خواهد کرد و به بحث اقتصاد نشر نیز خواهد پرداخت.

او با یادآوری این‌که ساختار اصلی خبرگزاری در حال تدوین است، اظهار کرد: در پروژه‌ی «باغ کتاب» برای شروع هر شغل یک دوره پیش‌بینی شده است و خبرنگاران این خبرگزاری ترکیبی از علاقه‌مندان و خبرنگاران تخصصی حوزه‌ی کتاب خواهند بود. در این پروژه اصلا قرار بر انتشار کتاب نیست، بلکه مقصد رونق و اطلاع‌رسانی حوزه‌ی کتاب است.

اشعری درباره پروژه‌ی «باغ کتاب» توضیح داد: «باغ کتاب» تهران قصد دارد در خدمت توسعه و فرهنگ جامعه باشد و در عرصه‌های اطلاع‌رسانی و عرضه‌ی کتاب فعالیت کند. پروژه‌ی «باغ کتاب» در فضایی به وسعت 65هزار مترمربع فعالیت می‌کند و در بخش آموزش آن، دوره‌های پیشرفته برای دست‌اندرکاران موزه‌ی کتاب برگزار خواهد شد.

 

 
 
 

زمان انتشار: سه شنبه ١٦ آبان ١٣٩١ - ١٣:١٥ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج