اخبار > حرف‌های جنتی درباره فرشچیان و علی مطهری


در نمایشگاه کتاب مطرح شد
حرف‌های جنتی درباره فرشچیان و علی مطهری

 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بازدید کرد.

ايسنا نوشت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار ادبیات و کتاب ایسنا، علی جنتی روز سه‌شنبه 21 اردیبهشت با حضور در شهر آفتاب از غرفه‌های تعدادی از ناشران حاضر در نمایشگاه کتاب دیدن کرد.

او در غرفه انتشارات صدرا به نقل از علی مطهری گفت: علی مطهری به من می‌گوید دانشگاه امام صادق (ع) از آثارش کتاب‌سازی می‌کند.

وزیر ارشاد همچنین در انتشارات خانه فرهنگ و هنر گویا به دیدار محمود فرشچیان رفت و خطاب به این هنرمند پیشکسوت اظهار کرد: شما فقط هنرمند نیستید و ما شما را فقط به عنوان یک هنرمند نمی‌شناسیم؛ بلکه به عنوان یک انسان ارزشی شما را می‌شناسیم.

در این بازدید سیدعباس صالحی معاون فرهنگی وزیر ارشاد و رئیس بیست و نهمین نمایشگاه کتاب تهران، علی مرادخانی معاون هنری وزیر ارشاد و امیرمسعود شهرام‌نیا قائم‌مقام بیست‌ونهمین نمایشگاه کتاب تهران نیز حضور داشتند.

وزیر ارشاد در این بازدید همچنین از غرفه‌های انتشارات امام علی ابی‌طالب (ع)، ترمه، موسسه حفظ و نشر آثار امام خمینی (ره)، روزنه، شهید کاظمی، دفتر انتشارات اسلامی، دلیل ما، نسل نواندیش، دارالکتاب اسلامیه، دارالحدیث، نی، مرکز اسناد انقلاب اسلامی، هزاره ققنوس، نوید شیراز و... دیدار کرد و سپس به بخش کودک و نوجوان رفت.

 
 
 

زمان انتشار: سه شنبه ٢١ ارديبهشت ١٣٩٥ - ١٣:٥٨ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج