اخبار > از ظرفیت نمایشگاه‌های تجاری برای توسعه فرهنگ و هنر ایران باید سود ببریم


دکتر اسفهبدی در دیدار با دکتر علی معلم دامغانی رئیس فرهنگستان هنر:
از ظرفیت نمایشگاه‌های تجاری برای توسعه فرهنگ و هنر ایران باید سود ببریم

 

دکتر اسفهبدی شکوفایی فرهنگ و هنر ایرانی در کنار گسترش روابط تجاری و نمایشگاهی را تضمین کننده توسعه پایدار اقتصاد کشورم بداند.

دکتر اسفهبدی شکوفایی فرهنگ و هنر ایرانی در کنار گسترش روابط تجاری و نمایشگاهی را تضمین کننده توسعه پایدار اقتصاد کشورم بداند.

معاون وزیر صنعت و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین‌المللی جمهوری اسامی ایران که همگام با کوشش برای توسعه اقتصاد کشور، دغدغه شکوفایی فرهنگ و هنر ایرانی را به عنوان تضمین کننده توسعه پایدار کشور درسر دارد، در دیدار با دکتر علی معلم دامغانی رئیس فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران و شاعر و ادیب برجسته معاصر، به تبادل نظر درباره راهکارهای توسعه همکاری میان فعالان صنعت نمایشگاهی کشور و نهادها و شخصیت های فرهنگی و هنری کشور پرداخت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بی نالمللی ج.ا.ایران، دکتر اسفهبدی در این دیدار، با اشاره به ظرفیت مناسب نمایشگاه های داخلی و خارجی برای توسعه روابط فرهنگی و هنری ایران و سایر کشورها، آمادگی شرکت سهامی نمایشگاه های بی ن المللی برای تعاملات گسترده با فرهنگیان و هنرمندان در جهت ترویج و توسعه فرهنگ و هنر ایران با استفاده از تجربه و دانش استادان برجسته عضو فرهنگستان هنر را اعلام کرد.

بر اساس این گزارش، دکتر علی معلم دامغانی رئیس فرهنگستان هنر ج.ا.ایران نیز در این دیدار با اشاره به ضرورت معرفی هرچه گسترد هتر دستاوردها و آثار فرهنگی و هنری ایران، برگزاری نمایشگاه های فرهنگی و هنری در داخل و خارج کشور را ابزار موثری در این
راستا ارزیابی کرد و خواستار توجه بیشتر به موضوعات فرهنگی و هنری در تقوی مهای نمایشگاهی سراسر کشور شد.

در پایان این نشست، دکتر حسین اسفهبدی و دکتر علی معلم دامغانی بر ضرورت توسعه روابط فعالان صنعت نمایشگاهی و اعضای فرهنگستان هنر تاکید کردند.

 
 
 

زمان انتشار: يکشنبه ١٦ اسفند ١٣٩٤ - ١٢:٤٥ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج