اخبار > کتاب زندگی شخصی و هنری علی نصیریان رونمایی می‌شود


همزمان با آیین نکوداشت؛
کتاب زندگی شخصی و هنری علی نصیریان رونمایی می‌شود

 

آیین نکوداشت علی نصیریان، عضو پیوسته فرهنگستان هنر و رونمایی از کتاب «نگاهی به زندگی و آثار علی نصیریان» در پردیس سینما گالری ملت برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا، آیین نکوداشت علی نصیریان بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون و رونمایی از کتاب «نگاهی به زندگی و آثار علی نصیریان» نوشته نگار حسینی روز پنجشنبه -۱۷ اسفندماه- در پردیس سینما گالری ملت برگزار می شود.

در بخشی از کتاب «نگاهی به زندگی و آثار علی نصیریان» آمده است: «خیلی‌ها به من می‌گویند بیایید و تجربیات خود را در زمینه بازیگری و تئاتر منتقل کنید. خب چه چیزی را منتقل کنم؟ بیایم و به نسل جدید بگویم که در دوران دبیرستان برای تمرینات تئاتر گوشه پارک شهر که تازه داشتند درخت می‌کاشتند و حتی دیوار و نرده نداشت ما می‌رفتیم یک گوشه تمرین می‌کردیم؟

نسل جدید با پارامترهای امروزی می‌گوید خب شما دیوانه بوده‌اید! می‌خواهم بگویم که کسی نبود، جا نداشتیم یعنی نه ورک شاپی بود، نه جایی بود، نه اداره تئاتری بود، نه مرکز هنرهای نمایشی، نه تالار رودکی، نه فلان، نه سنگلج، هیچی هیچ جایی و ما در این شرایط تمرین و کار می‌کردیم».

ویژه برنامه نکوداشت استاد علی نصیریان و رونمایی از کتاب «نگاهی به زندگی و آثار علی نصیریان» روز پنجشنبه -۱۷ اسفند- از ساعت ۱۷ با حضور استاد علی نصیریان و اهالی فرهنگ، هنر و رسانه در سالن ۹ پردیس سینما گالری ملت برگزار می شود.

در این کتاب که توسط انتشارات فرهنگ معاصر در ۳۴۸ صفحه منتشر شده علاوه بر روایت زندگی شخصی و هنری استاد نصیریان، رخدادهای هنری دهه ۱۳۲۰تا ۱۳۹۰هجری شمسی هم مرور می‌شود.

 

 
 
 

زمان انتشار: يکشنبه ١٣ اسفند ١٤٠٢ - ١٤:٣١ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج