اخبار > بررسی هنر و هویت ایرانی با حضور عضو پیوسته فرهنگستان هنر


بررسی هنر و هویت ایرانی با حضور عضو پیوسته فرهنگستان هنر

 

یازدهمین نشست تخصصی «بازایران‌شناسی»، با موضوع هنر و هویت ایرانی با حضور دکتر محمدعلی رجبی دوانی استاد دانشگاه شاهد و عضو پیوسته فرهنگستان هنر برگزار می‌شود.

خبرگزاری مهر _ گروه فرهنگ و ادب: معاونت پژوهشی بنیاد ایران‌شناسی، در ادامه برنامه‌های تحقیقاتی گروه «مطالعات ایران‌شناختی» و به‌منظور پاسخ به مسائل و پرسش‌های مطالعات ایران‌شناسانه در ایران به‌مثابه حوزه‌ای نو، با دعوت از صاحب‌نظران این عرصه، سلسله‌نشست‌هایی تخصصی را برگزار می‌کند. یازدهمین نشست از این سلسله، با حضور «دکتر محمدعلی رجبی دوانی»، استاد دانشگاه شاهد و عضو پیوسته فرهنگستان هنر برگزار می‌شود. مهم‌ترین محورهای بحث در این برنامه عبارت‌اند از «اهمیت و تمایز هنر ایرانی از دیگر هنرهای ملل جهان» و «رابطه هویت ایرانی با هنر».

دبیری این نشست را مجید بهستانی بر عهده خواهد داشت. در این سلسله‌نشست‌، بنیاد ایران‌شناسی میزبان (حضوری و مجازی) همه علاقه‌مندان به حوزه مطالعات ایران و ایران‌شناسی خواهد بود.

این نشست دوشنبه ۱۸ دی از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۲ در تالار دکتر حسن حبیبی بنیاد ایران‌شناسی برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند از نشانی www.skyroom.online/ch/iranology/neshast در آن حاضر باشند.

 

 
 
 

زمان انتشار: يکشنبه ١٧ دی ١٤٠٢ - ١٢:٥٤ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج