اخبار > نشان ایران‌ فرهنگ به کالاهای فرهنگی داده می‌شود


نودو‌چهارمین جلسه شورای هنر:
نشان ایران‌ فرهنگ به کالاهای فرهنگی داده می‌شود

 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس شورای هنر شورای عالی انقلاب فرهنگی در ابتدای نودو‌چهارمین جلسه این شورا، دکتر محمدحسین ایمانی خوشخو، عضو پیوسته فرهنگستان هنر، را به عنوان دبیر شورای هنر پیشنهاد داد و با رای‌گیری از اعضا وی به عنوان دبیر شورای هنر منصوب شد.

به گزارش مرکز رسانه و روابط عمومی شورای عالی انقلاب فرهنگی، دکتر محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ در ادامه این جلسه گفت: شورای هنر شورای عالی انقلاب فرهنگی بهترین محمل برای تشریک مساعی بین بخش‌های مختلف است و در این مدت که جلسات به طور منظم با حضور اعضا برگزار می‌شود مصوبات خوبی داشتیم.

وی درباره سند موسیقی و سایر مصوبات شورای هنر افزود: فردا در جلسه شورای معین شورای عالی انقلاب فرهنگی به طور مفصل به مصوبات شورای هنر پرداخته می‌شود و در این جلسه سند موسیقی را برای تصویب و ابلاغ ارایه می‌دهیم و چند مصوبه دیگر هم به شورای معین ارسال شده است که برای تصویب ارائه می‌شود.

وزیر فرهنگ همچنین از ارائه نشان ایران فرهنگ به کالاهای فرهنگی خبر داد و افزود: سند تئاتر، هنرهای تجسمی، سینما و مد‌و‌لباس باید به زودی تدوین شود چون یکی از تکالیف ما در سند مهندسی فرهنگی است و  در این راستا کمیته‌های جانبی با حضور ساختارهای دست‌اندرکار و شخصیت‌های حقیقی‌ و حوزه‌های صنفی تشکیل می‌شود.

 
 
 

زمان انتشار: چهارشنبه ١ آذر ١٤٠٢ - ١٣:٥٩ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج