اخبار > بیش از چهارصد و شصت عنوان جدید به گنجینه کتابخانه و مرکز اسناد فرهنگستان هنر افزوده شد


در طرح واسپاری کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
بیش از چهارصد و شصت عنوان جدید به گنجینه کتابخانه و مرکز اسناد فرهنگستان هنر افزوده شد

 

با پایان یافتن مراحل سازماندهی و آماده‌سازی کتاب‌های انتخاب شده از طرح واسپاری کتاب «معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی»، بیش از چهارصد و شصت عنوان کتاب جدید با موضوعات هنر و علوم انسانی، به گنجینه کتابخانه و مرکز اسناد فرهنگستان هنر افزوده شد.

«کتابخانه و مرکز اسناد فرهنگستان هنر»، در تعامل با «معاونت امورفرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی»، و با مشارکت در طرح واسپاری کتاب «اداره توسعه کتاب و کتاب‌خوانی»، ۴۶۲ عنوان کتاب جدید را از میان مجموعه کتاب­‌های موجود در مخزن کتاب مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، انتخاب و به گنجینه منابع چاپی خود افزود.

منابع جدید بر اساس اولویت‌های فراهم‌­آوری و تأمین منابع کتابخانه و مرکز اسناد، به موضوعات هنر و زیباشناسی، تاریخ هنر ، معماری، موسیقی، هنرهای تجسمی، هنرهای سنتی و صنایع دستی، پژوهش هنر، ادبیات و ادبیات نمایشی، عکاسی، فلسفه، تاریخ، دین، علوم اجتماعی، ادبیات و نقد ادبی، کلیات و علوم کتابداری، اختصاص یافته است.

با پایان مراحل سازماندهی و آماده‌سازی، نمایشگاهی از این  کتاب‌ها در محل کتابخانه و مرکز اسناد فرهنگستان هنر بر پا شده است. کاربران محترم کتابخانه و مرکز اسناد می‌توانند از روز شنبه ۱۴۰۲/۷/۱، به مدت یک هفته از آثار و منابع به نمایش گذاشته شده، بازدید نمایند. این مجموعه پس از انتقال به مخزن کتابخانه و مرکز اسناد، برای امانت و مطالعه در دسترس کاربران محترم کتابخانه و مرکز اسناد قرار خواهد گرفت.

همچنین فایل فهرست و کتابشناسی منابع جدید از اینجا قابل دریافت و مشاهده است.

 

 
 
 

زمان انتشار: شنبه ١ مهر ١٤٠٢ - ١١:٥٣ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج