اخبار > تفاهم نامه همکاری موسسه صبا و شورای فرهنگ عمومی کشور


در راستای همکاری مشترک با موضوع مد ولباس منعقد شد:
تفاهم نامه همکاری موسسه صبا و شورای فرهنگ عمومی کشور

 

با حضور بهنام زنگی، رئیس موسسه صبا و سید مجید امامی، دبیر کارگروه شورای فرهنگ عمومی کشور، تفاهم‌نامه‌ای در راستای گسترش همکاری‌های فرهنگی و علمی به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری و پژوهشی صبا، این مراسم در تالار حوضخانه صبا با حضور نمایندگان دانشگاه الزهرا، خانه خلاق هنر و فرهنگ موسسه صبا، کارگروه مُد و لباس شورای فرهنگ عمومی و پژوهشکده هنرهای سنتی وزارت میراث و فرهنگی و گردشگری برگزار شد.

بهنام زنگی، رئیس موسسه صبا و سید مجید امامی، دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور، ضمن تاکید بر اهمیت همکاری نهادهای ذیصلاح در مورد مد و پوشاک در خصوص روش‌ها و زمینه‌های همکاری بحث و تبادل نظر کردند که به عقد تفاهم‌نامه فی‌مابین انجامید.

توجه به ابعاد و اهداف اصیل فرهنگ‌سازی حوزه مد و لباس اسلامی، ایرانی؛ ترویج ایده‌های نو و خلاق در طراحی الگوهای پوشش؛ برپایی نمایشگاه‌های تخصصی و نشست‌های تخصصی مد و پوشاک؛ همکاری در راستای جشنواره مد و لباس فجر؛ برگزاری کارگاه‌ها و دوره های آموزشی در حوزه مد و لباس و همیاری در ایجاد اشتغال و کارآفرینی دانشجویان و طراحان مد و لباس از جمله محورهای اصلی این تفاهم‌نامه را تشکیل می‌دهد.

گفتنی است این تفاهم‌نامه به‌منظور تعاملات فی مابین و توسعه همکاری‌ها و فعالیت‌های مشترک میان کارگروه مُد و لباس اسلامی- ایرانی وابسته به شورای فرهنگ عمومی کشور با موسسه فرهنگی هنری صبا با حضور مدیران این دو نهاد، عصر سه‌شنبه 23 خرداد به امضا رسید.

 

 
 
 

زمان انتشار: چهارشنبه ٣١ خرداد ١٤٠٢ - ١٢:٥٣ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج