اخبار > «تجسم خلاق» با آثار هنری منتخب معلمان


«تجسم خلاق» با آثار هنری منتخب معلمان

 

«تجسم خلاق» با آثار هنری منتخب معلمان و هنر آموزان تهران به « صبا» می آید.

همزمان با روز و هفته بزرگداشت مقام معلم، صبا با همکاری آموزش فنی حرفه ای و کار ودانش اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران، صدها اثر برگزیده از معلمان هنرمند در 8 رشته هنری را در نمایشگاه « تجسم خلاق» به نمایش می گذارد.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری و پژوهشی صبا این نمایشگاه سراسری که شامل 320 اثر منتخب از میان حدود 800 اثر ارسال شده از تمامی نقاط تهران است در 8 رشته هنری: نقاشی، نگارگری، عکاسی، تصویرسازی، طراحی پوستر، طراحی نشانه، طراحی روی جلد، چاپ دستی در انواع گرایشها و شیوه های هنری بوده و یکی از بزرگترین عرصه های حضور و مشارکت معلمان در فعالیتهای هنری را ترسیم کرده است.

« تجسم خلاق» عصر روز سه شنبه 12 ادیبهشت از ساعت 16 در نگارخانه خیال گشایش می یابد و تا 19 اردیبهشت بمدت یک هفته میزبان تمامی علاقمندان خواهد بود.

تقویت مبانی فرهنگی و هنری قشر معلمان ایران، ایجاد فضای همدلی، هم افزایی، تعامل فرهنگی و تبادل دانش و مهارت و خلاقیت بین معلمان سراسر کشور، شناسایی استعدادها و قابلیتهای هنری و ایجاد بسترهای لازم برای ارتقاء دانش و مهارت معلمان و تکریم و نکوداشت معلمان هنرمند بعنوان سرمایه ها و پشتوانه های ارزشمند نظام تعلیم و تربیت ، لذا اهداف و محورهای کلی این نمایشگاه عنوان شده است.

گفتنی است همزمان با نمایشگاه در بخش جنبی ، نشست تخصصی- آموزشی رویکردهای معاصر در آموزش هنر و ورکشاپ تخصصی تصویرسازی- طراحی- پوستر در سالن سینما تک صبا برگزار خواهد شد که اخبار آن متعاقباً اعلام می گردد.

«تجسم خلاق» بزرگترین حلقه پیوند آموزشی و هنر را در صبا شکل خواهد داد.

علاقمندان جهت بازدید از این نمایشگاه همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۸ به نشانی خیابان ولیعصر خیابان طالقانی _خیابان شهید برادران مظفر پلاک ۱۲۵ موسسه فرهنگی هنری و پژوهشی صبا مراجعه نمایند.

 

 

 
 
 

زمان انتشار: سه شنبه ١٢ ارديبهشت ١٤٠٢ - ١٤:٢٥ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج