اخبار > پژوهشکده هنر؛ میزبان نخستین نشست مشترک مدیران پژوهشگاه‌ها و پژوهشکده‌های فرهنگی و هنری


پژوهشکده هنر؛ میزبان نخستین نشست مشترک مدیران پژوهشگاه‌ها و پژوهشکده‌های فرهنگی و هنری

 

نخستین نشست مدیران پژوهشگاه‌ها و پژوهشکده‌های فرهنگی و هنری به پیشنهاد و میزبانی پژوهشکده هنر فرهنگستان هنر در روز یکشنبه 18 خرداد 1399 برگزار شد.

نخستین نشست مدیران پژوهشگاه‌ها و پژوهشکده‌های فرهنگی و هنری به پیشنهاد و میزبانی پژوهشکده هنر فرهنگستان هنر در روز یکشنبه 18 خرداد 1399 برگزار شد.
به گزارش روابط‌عمومی پژوهشکده هنر، وابسته به فرهنگستان هنر، نخستین نشست از سلسله نشست‌های مدیران پژوهشگاه‌ها و پژوهشکده‌های فرهنگی و هنری، به پیشنهاد و میزبانی پژوهشکده هنرِ فرهنگستان هنر در روز یکشنبه 18 خرداد 1399، و با هدف همفکری درباره مسائل و چالش‌های مشترک، زمینه‌سازی برای گسترش مناسبات پژوهشی و ارتباطات علمی در آینده برگزار شد.
در این نشست علیرضا اسماعیلی (سرپرست فرهنگستان هنر)، عبدالحسین لاله (رئیس پژوهشکده هنر)، علی تقوی (معاون پژوهشی فرهنگستان هنر)، شهاب پازوکی (معاون پژوهشی پژوهشکده هنر)، بهروز عمرانی (رئیس پژوهشگاه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری)، منیژه هادیان (معاون پژوهشی پژوهشگاه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری)، رضا عسکری‌مقدم (رئیس پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی) و خانم عزت‌اللهی (نماینده پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات) حضور داشتند. مراکز پژوهشی حاضر در این نشست، ضمن استقبال از ابتکار پژوهشکده هنر در شکل‌گیری این سلسله نشست‌ها، پس از طرح نظرها و پیشنهادهای خود درباره اهداف و چشم‌انداز این کمیته، در زمینه استمرار برگزاری این نشست‌ها به‌صورت فصلی، تدوین برنامه‌های مشترک پژوهشی میان‌مدت و بلندمدت بر اساس شرح وظایف مندرج در اساسنامه سازمانی، برنامه‌ریزی برای انعکاس چالش‌ها و مسائل اصلی پژوهشگاه‌ها و پژوهشکده‌های فرهنگی و هنری به مراجع ذی‌صلاح، و راه‌اندازی دبیرخانه دائمی برای پیگیری مصوبات این نشست‌ها، به بحث و تبادل نظر پرداختند و به توافقاتی دست یافتند.
مقرر شده است نشست‌ها به میزبانی یکی دیگر از مراکز پژوهشی حاضر در این نشست‌‌ها و با موضوع ایجاد سامانه‌ای برای انعکاس فعالیت‌های پژوهشی سازمان‌های حاضر در این کمیته و تدوین برنامه‌های پژوهشی مشترک برای سال 1400 شمسی برگزار شود.

 
 
 

زمان انتشار: دوشنبه ١٩ خرداد ١٣٩٩ - ١٤:٠١ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج