اخبار > رئيس فرهنگستان هنر از سي‌امين نمايشگاه كتاب ديدن كرد


رئيس فرهنگستان هنر از سي‌امين نمايشگاه كتاب ديدن كرد

 

صبح امروز يكشنبه 17 ارديبهشت، رئيس فرهنگستان هنر به همراه برخي از مديران و مسئولان اين فرهنگستان، از سي‌امين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران در شهر آفتاب ديدن كرد.

صبح امروز يكشنبه 17 ارديبهشت، رئيس فرهنگستان هنر به همراه برخي از مديران و مسئولان اين فرهنگستان، از سي‌امين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران در شهر آفتاب ديدن كرد.

به گزارش روابط عمومي فرهنگستان هنر، محمدعلي معلم دامغاني رئيس فرهنگستان هنر، ضمن بازديد از غرفه انتشارات مؤسسه متن، از رشد و توسعه فرهنگ كتاب‌خواني ابراز خرسندي كرد و آن را نشان از بالندگي مردم ايران دانست.

در این دیدار، افشين شيرواني سرپرست مؤسسه تأليف، ترجمه و نشر آثار هنري (متن) به تشريح فعاليت‌ها و تازه‌هاي نشر موسسه متن پرداخت و عرضه اين كتاب‌ها را در غرفه انتشارات فرهنگستان هنر با تخفيف ويژه اعلام كرد. وي كتاب‌هاي «متافيزيك خيال در گلشن راز شبستري» نوشته نصرالله حكمت، «هندسه خيال و زيبايي» تأليف حسن بلخاري، «سوگ سياوش» كه شاهنامه كردي منسوب به «الماس‌خان كندوله‌اي» است، فالنامه شاه طهماسبی با مقدمه و تصحیح آرش پوراکبر، «تخيل در عصر سينماي ديجيتال» به تأليف و پژوهش عبدالحسين لاله و خود آموز فنون قلم زنی تالیف محمد صحرا نورد را از جمله تازه‌هاي نشر اين مؤسسه اعلام كرد.

رئیس فرهنگستان هنر در ادامه بازدید از سی‌امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به غرفه‌هايی در بخش ناشران خارجي این نمایشگاه رفت و از آثار برجسته و تازه‌هاي منتشر شده در زمينه‌هاي مختلف فلسفه، هنر، علوم قرآني و ... دیدن کرد. در این بخش، محمد صوفي‌آبادي مدير بخش كتاب‌هاي عربي به ارائه توضيحات درباره ناشران اين حوزه پرداخت و گفت: بيش از 100 ناشر از كشورهاي سوريه، پاكستان، عراق، لبنان، تركيه، پاكستان و حتي اردن در این بخش شركت دارند كه بسيار تخصصي‌تر از ساير بخش‌هاي نمايشگاهي به ارائه آثار منتشر شده پرداخته‌اند.

مؤسسه تأليف، ترجمه و نشر آثار هنري(متن) وابسته به فرهنگستان هنر، از 13 تا 23 ، ساعت 10 تا 20 هر روز در شهر آفتاب، سالن ناشران عمومی A4، راهروي 1، غرفة 19 ميزبان علاقه‌مندان به كتاب‌هاي هنري است.

براي اطلاع از اخبار فرهنگستان هنر به كانال ما در تلگرام بپيونديد: https://telegram.me/artacademy

 

 

 
 
 

زمان انتشار: يکشنبه ١٧ ارديبهشت ١٣٩٦ - ١٤:٥٩ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج