اخبار > کتاب خیال، مثال و جمال در عرفان اسلامی فلسفه و حكمت (4) به چاپ پنجم رسید


کتاب خیال، مثال و جمال در عرفان اسلامی فلسفه و حكمت (4) به چاپ پنجم رسید

 

چهارمین شماره از مجموعه کتاب‌های فلسفه و حکمت که به سخنرانی‌زیبایی‌شناسی فلسفی و فلسفه هنر اختصاص داشت برای پنجمین‌بار منتشر شد.

چهارمین شماره از مجموعه کتاب‌های فلسفه و حکمت که به سخنرانی‌زیبایی‌شناسی فلسفی و فلسفه هنر اختصاص داشت برای چهارمین بار منتشر شد.

به گزارش روابط‌عمومی فرهنگستان هنر، مجموعه كتاب‌هاي فلسفه و حكمت حاصل سلسله سخنراني‌هايي دربارۀ زيبايي‌شناسي فلسفي و فلسفۀ هنر است كه به همت گروه فلسفه و حكمت فرهنگستان هنر براي پژوهشگران، دانشجويان و علاقه‌مندان به اينگونه مباحث برگزار شده است.

انتشارات فرهنگستان هنر به منظور گسترش و ترويج مباحث فلسفي و نظري هنر اقدام به چاپ و انتشار اين درسگفتارها در قطع جيبي كرده است. چهارمین درسگفتار با حضور دکتر علی شیخ‌الاسلامی، با عنوان خیال، مثال و جمال در عرفان اسلامی، به چاپ پنجم رسیده و در اختيار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

این کتاب در 79 صفحه و به قیمت 120،000 ریال، منتشر شده است. علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند به نشانی خیابان ولیعصر، نرسیده به چهارراه طالقانی، شماره 1550، کتاب‌فروشی مؤسسۀ متن فرهنگستان هنر، مراجعه و یا از اینجـا lنسبت به خرید اینترنتی این کتاب اقدام نمایند.

 

 

 
 
 

زمان انتشار: شنبه ٣٠ اسفند ١٣٩٩ - ١٨:١٢ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج