اخبار > حضور انتشارات فرهنگستان هنر در دومین نمایشگاه کتاب و دستاوردهای پژوهشی مراکز فرهنگ‌پژوهی


حضور انتشارات فرهنگستان هنر در دومین نمایشگاه کتاب و دستاوردهای پژوهشی مراکز فرهنگ‌پژوهی

 

مؤسسه متنِ فرهنگستان هنر با جدیدترین آثار منتشرشده خود در دومین نمایشگاه کتاب و دستاوردهای پژوهشی مراکز فرهنگ‌پژوهی کشور حضور دارد.

مؤسسه متنِ فرهنگستان هنر با جدیدترین آثار منتشرشده خود در دومین نمایشگاه کتاب و دستاوردهای پژوهشی مراکز فرهنگ‌پژوهی کشور حضور دارد.
به گزارش روابط‌عمومی فرهنگستان هنر، هم‌زمان با هفته پژوهش، مؤسسه تألیف، ترجمه و نشر آثار هنری (متن) این فرهنگستان در دومین نمایشگاه کتاب و دستاوردهای پژوهشی مراکز فرهنگ‌پژوهی کشور حضور دارد و آثار پژوهشی و کتاب‌های منتشرشده خود را به نمایش می‌گذارد.
این نمایشگاه با مشارکت چهارده مرکز فرهنگ‌پژوهی در کشور، به همت پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات، و دبیرخانه مجمع مراکز فرهنگ‌پژوهی کشور، با هدف بزرگداشت هفته پژوهش و استفاده استادان، دانشجویان، پژوهشگران و علاقه‌مندان به پژوهش فرهنگی از دستاوردهای پژوهشی این مراکز برگزار می‌شود.
فرهنگستان هنر، پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، پژوهشگاه فرهنگ و علوم اسلامی، پژوهشگاه حوزه و دانشگاه، پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی، پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی جهاد دانشگاهی، مؤسسه مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی حوزه هنری، انتشارات دانشگاه امام صادق، پژوهشگاه فضای مجازی، پژوهشکده زن و خانواده، دفتر مطالعات اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، و پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات مراکز حاضر در این نمایشگاه هستند.
کتاب‌های حاضر در این نمایشگاه با تخفیف 30 تا 70درصد (ویژه استادان و دانشجویان) عرضه می‌شوند.
این نمایشگاه از از 19 تا 23 آذر 1401، در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران، به نشانی خیابان انقلاب اسلامی، خیابان 16 آذر، شماره 16، برپاست.

 
 
 

زمان انتشار: شنبه ١٩ آذر ١٤٠١ - ١٤:٢٢ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج