اخبار > كارگاه «استفاده از پایگاه‌های دیجیتالی در بررسی تاریخ نقاشی ایرانی»


پژوهشکده هنر برگزار می‌کند:
كارگاه «استفاده از پایگاه‌های دیجیتالی در بررسی تاریخ نقاشی ایرانی»

 

كارگاه «استفاده از پایگاه‌های دیجیتالی در بررسی تاریخ نقاشی ایرانی» به همت كميته «هنر ایران دوره اسلامی» پژوهشكده هنر برگزار مي‌شود.

 

كارگاه «استفاده از پایگاه‌های دیجیتالی در بررسی تاریخ نقاشی ایرانی» به همت كميته «هنر ایران دوره اسلامی» پژوهشكده هنر برگزار مي‌شود.

به گزارش روابط‌عمومي پژوهشكده هنر، وابسته به فرهنگستان هنر، كارگاه «استفاده از پایگاه‌های دیجیتالی در بررسی تاریخ نقاشی ایرانی» با تدريس عباس حسینی در دو جلسه در روزهای چهارشنبه ۲۴ مهر و اول آبان 1398 از ساعت ۱۶ تا ۱۹ در پژوهشكده هنر برگزار مي‌شود.

«پیشینه نمایشگاه‌های هنر اسلامی»؛ «خلاصه‌ای از چگونگی تغییر رویکرد تاریخی ــ هنری به نقاشی ایرانی»؛ «رویکردهای پژوهشی در بررسی تاریخ نقاشی ایرانی بعد از عصر دیجیتالی»؛ «استفاده از پایگاه‌های اطلاعاتی دیجیتالی به‌عنوان منبع دست اول» و «مشکلات استفاده از پایگاه‌های اطلاعاتی» اهم موضوعاتی است که در این کارگاه به آن پرداخته خواهد شد.

كارگاه «استفاده از پایگاه‌های دیجیتالی در بررسی تاریخ نقاشی ایرانی» در دو جلسه در روزهای چهارشنبه ۲۴ مهر و اول آبان 1398 از ساعت ۱۶ تا ۱۹ در پژوهشكده هنر برگزار مي‌شود.

حضور در این کارگاه برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.

 

 
 
 

زمان انتشار: دوشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٨ - ١١:٥٣ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج