اخبار > دو کتاب انتشارات فرهنگستان هنر تجدید چاپ شد


دو کتاب انتشارات فرهنگستان هنر تجدید چاپ شد

 

كتاب‌های درآمدي بر فلسفه هنر و روش تحقيق در هنر و طراحي توسط مؤسسه متن فرهنگستان هنر تجدید چاپ شد.

كتاب‌های درآمدي بر فلسفه هنر و روش تحقيق در هنر و طراحي توسط مؤسسه متن فرهنگستان هنر تجدید چاپ شد.

به گزارش روابط عمومی فرهنگستان هنر، كتاب‌های «درآمدي بر فلسفه هنر» نوشته نوئل كارول و ترجمه صالح طباطبايي و «روش تحقيق در هنر و طراحي» نوشته كرول كري و جولي‌ين ملينز و ترجمه طاهر رضازاده توسط مؤسسه تألیف، ترجمه و نشر آثار هنری (متن) تجدید چاپ شدند.

کتاب درآمدی بر فلسفه هنر برای چهارمین بار منتشر شد. این کتاب در پنج فصل تدوين شده است كه چهارفصل نخست آن ساختاري موازي دارند. در آغاز هر يك از اين فصول، به مرور نظريه‌هاي مختلف هنري پرداخته شده است. در كل مي‌توان گفت مضمون غالب و يكپارچه اين كتاب، كوشش براي تحليل مفهوم هنر است.

کتاب روش تحقيق در هنر و طراحی نیز به چاپ دوم رسید. این کتاب درباره یادگیری است، یادگیری پژوهش. هدف این کتاب راهنمایی دانشجویان تحصیلات تکمیلی هنر و طراحی در کار پژوهش است. این کتاب راهبردهای مناسب پژوهش‌های هنر و طراحی را تشریح و ارزیابی می‌کند و می‌تواند به ادغام تجربه پژوهشی در کارهای عملی معاصر کمک کند و صلاحیت و رقابت حرفه‌ای را افزایش دهد.

کتاب درآمدی بر فلسفه هنر نوشته نوئل كارول و ترجمه صالح طباطبايي در 444 صفحه و شمارگان 1000 نسخه و بهای 50 هزار تومان و همچنین كتاب روش تحقيق در هنر و طراحی، اثر کرول گری و جولی ین‌ملینز با ترجمه طاهر رضازاده در 320 صفحه، شمارگان 1000 نسخه و بهای 40 هزار تومان ، توسط مؤسسه متن منتشر شد. علاقه‌مندان می‌توانند این کتاب‌ها را از کتاب‌فروشی فرهنگستان هنر به نشانی خیابان ولی‌عصر(عج)، پایین‌تر از چهارراه طالقانی، شماره 1550 مراجعه کنند.

 

 

 
 
 

زمان انتشار: يکشنبه ٢٦ اسفند ١٣٩٧ - ١٠:٣٠ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج