اخبار > انتشار فراخوان مقاله اولين همايش «اقتصاد هنر در ايران»


انتشار فراخوان مقاله اولين همايش «اقتصاد هنر در ايران»

 

همايش «اقتصاد هنر در ايران» اسفند ماه 93 در فرهنگستان هنر برگزار مي‌شود.

همايش «اقتصاد هنر در ايران» اسفند ماه 1393 در فرهنگستان هنر برگزار مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي فرهنگستان هنر، همايش «اقتصاد هنر در ايران» با همكاري فرهنگستان هنر، اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان فارس و دانشگاه امام رضا(ع) مشهد، اسفند ماه 1393 به مدت دو روز در تهران و شيراز برگزار مي‌شود.
در فراخوان همايش اقتصاد هنر موضوعاتي چون «سياست‌هاي فرهنگي و نظام مديريتي مطلوب در رونق بخشي به اقتصاد هنر»، «قوانين و نظام حقوقي تسهيل كننده بازار هنر، بودجه‌ها»، «حمايت‌ها و يارانه‌هاي هنري»، «نظام بانكي و سياست‌هاي وام براي گردش سرمايه در بازار هنر»، «درآمد زايي بنگاه‌هاي كوچك هنري»، «بازار كار آفرينان و توليد كنندگان هنر»، «قيمت‌گذاري آثار هنري و ارزش گزاري آثار»، «مخاطبان، خريداران و مصرف كنندگان هنر»، «واسطه فروش نمايشگاه گردان‌ها و مجموعه داران هنر در بازار»، «صنايع خلاق و اقتصاد هنر بنيان»، «كپي رايت و الزامات تجارت جهاني هنر»، «حراجي‌ها و بازارهاي بين‌المللي هنر» به عنوان محورهای همایش یاد شده است.
همچنين در اين همايش به موقعيت اقتصاد هنر ايران و چالش‌هاي آن پرداخته خواهد شد و از پژوهشگران براي توسعه مباحث نظري و مطالعات ميدا‌ني در اقتصاد هنر ايران در حوزه‌هاي مختلف به ويژه اقتصاد هنرهاي تجسمي با تاكيد بر محورهاي مورد نظر دعوت به ارائه مقاله مي‌شود.
همايش اقتصاد هنر در ايران اسفند ماه 1393  در فرهنگستان هنر برگزار خواهد شد. آخرين فرصت ارسال چكيده مقالات به همايش 30 آذر و زمان برگزاري همايش اسفند ماه 93 خواهد بود. پژوهشگران براي ارسال اصل مقالات تا 10 بهمن ماه فرصت دارند.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق تلفن 66499772 با دبيرخانه تهران و يا شماره 0713-2270927 با دبيرخانه شيراز ارتباط برقرار كنند؛ همچنين براي دريافت اطلاعات بيشتر به پایگاه اینترنتی همایش: www.arteconomics.ir مراجعه نمايند.

براي مشاهده پوستر اين همايش اينجـا كليك كنيد.

 
 
 

زمان انتشار: چهارشنبه ١٤ آبان ١٣٩٣ - ٠٨:٢٥ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج