اخبار > نسبت خوشنويسي با مفاهيم مدرن بررسي مي‌شود


نسبت خوشنويسي با مفاهيم مدرن بررسي مي‌شود

 

معاونت پژوهشي فرهنگستان هنر نشست خوشنويسي با مفاهيم مدرن را طي دو نشست تخصصي در دي‌ماه و اسفندماه سال‌جاري برگزار مي‌كند.

 معاونت پژوهشي فرهنگستان هنر نشست خوشنويسي با مفاهيم مدرن را طي دو نشست تخصصي در دي‌ماه و اسفندماه سال‌جاري برگزار مي‌كند.

به گزارش روابط عمومي فرهنگستان هنر، معاونت پژوهشي اين فرهنگستان با همكاري دانشكده هنر و معماري صبا و دانشگاه شهيد باهنر كرمان در نظر دارد با برگزاري دو نشست، خوشنويسي را از منظر زيبايي شناسي و نقد مورد بحث و بررسي قرار دهد.

به همين منظور از صاحب نظران ، پژوهشگران و علاقه مندان دعوت مي‌شود چكيده مقالات خود را درباره دو موضوع «ماهيت و زيبايي شناسي خوشنويسي» و «وجوه گوناگون خوشنويسي در دوره معاصر» به اداره گروه‌هاي پژوهشي فرهنگستان هنر تحويل دهند.

علاقه مندان مي‌توانند چكيده مقالات «ماهيت و زيبايي شناسي خوشنويسي» را تا يكم آذرماه و چكيده مقالات «وجوه گوناگون خوشنويسي دردوره معاصر» را تا 15 دي به نشاني الككترونيكي  Farhangestan.honar@gmail.com   يا به نشاني فرهنگستان هنر واقع در  خيابان ولي‌عصر(عج)، پايين‌تر از چهارراه طالقاني، پلاك 1552 معاونت پژوهشي، اداره گروه‌هاي پژوهشي ارسال نمايند.

براي كسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن 66499772 تماس بگيريد.

براي مشاهده پوستر كامل اين نشست اينجـا كليك كنيد.

 
 
 

زمان انتشار: سه شنبه ١٤ آبان ١٣٩٢ - ١٠:٠٤ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج