اخبار > فرهنگستان هنر از مقام خبرنگار تقدير كرد


فرهنگستان هنر از مقام خبرنگار تقدير كرد

 

در آستانه روز خبرنگار، فرهنگستان هنر در ضيافتي صميمانه از مقام خبرنگاران مطبوعاتي و رسانه‌اي تقدير كرد.

در آستانه روز خبرنگار، فرهنگستان هنر در ضيافتي صميمانه از مقام خبرنگاران مطبوعاتي و رسانه‌اي تقدير كرد.

به گزارش روابط عمومي فرهنگستان هنر، در اين مراسم كه صبح امروز، سه‌شنبه، 16 مرداد، در محوطه باز مؤسسه فرهنگي-هنري صبا برگزار شد، علاوه بر خبرنگاران مطبوعاتي و رسانه، دكتر بهمن نامورمطلق، دبير فرهنگستان هنر،‌مهندس محمدمهدي حيدريان، معاون امور هنري و بين الملل فرهنگستان، حسن زارع، معاون فرهنگستان و مديرعامل مؤسسه فرهنگي-هنري صبا، دكتر حسن بلخاري، رئيس پژوهشكده فرهنگستان، محبوبه پلنگي، رئيس موزه هنرهاي معاصر فلسطين، عليرضا اسماعيلي، مديرانتشارات فرهنگستان، و جمعي ديگر از مديران فرهنگستان هنر حضور داشتند.

در بخشي از اين ضيافت، دكتر نامورمطلق، دبير فرهنگستان، ضمن خوشامدگويي به خبرنگاران، نقش ايشان را بسيار مهم توصيف كرد و عملكرد ايشان در حوزه فرهنگ و هنر را ستود. وي در بخشي از سخنان خود از خبرنگاران خواست كه با نقدهاي منصفانه فرهنگستان را در انجام بهينه امور ياري كنند.

سپس بهزاد مرتضوي، مديركل روابط عمومي فرهنگستان هنر، خبر مطالعه و پژوهش فرهنگستان در زمينه تأسيس رشته خبرنگاري هنري در مقطع فوق ليسانس را به اطلاع حضار رساند و اذعان داشت در صورت رسيدن به نتيجه ، اجراي اين طرح به آموزش عالي پيشنهاد خواهد شد.

در ادامه حضار به بازديد از كتابخانه تخصصي فرهنگستان هنر پرداختند و با اعلام مسئول كتابخانه فرهنگستان هنر تمامي اين خبرنگاران به عضويت افتخاري اين كتابخانه درآمدند.

 
 
 

زمان انتشار: سه شنبه ١٦ مرداد ١٣٨٦ - ١١:٤٩ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج