اخبار > تصوير و تصوير پردازي در فضاي ديجيتال


تصوير و تصوير پردازي در فضاي ديجيتال

 

معاونت پژوهشي فرهنگستان هنر نشست تخصصي « تصوير و تصوير پردازي در فضاي ديجيتال» را اسفند ماه برگزار مي‌كند.معاونت پژوهشي فرهنگستان هنر نشست تخصصي « تصوير و تصوير پردازي در فضاي ديجيتال» را در اسفند ماه  برگزار مي‌كند.

به گزارش روابط عمومي فرهنگستان هنر، نشست تخصصي « تصوير و تصوير پردازي درفضاي ديجيتال» با حضور صاحبنظران و پژوهشگران اين عرصه برگزار مي‌شود.

زيبايي شناسي تصوير ديجيتال ( با تاكيد بر هنر امروز، تصوير پردازي ديجيتال و هنرهاي سنتي و ...)، كاركرد تصوير و تصوير پردازي ديجيتال در فضاي مجازي اعم از سايت‌ها، شبكه‌هاي اجتماعي و ...، عكاسي ديجيتال و كاركرد‌هاي آن ( آموزش عكاسي و تكنولوژي ديجيتال )، همگاني شدن عكس، عكاس و امر اجتماعي، تصوير ديجيتال و زندگي روزمره (تصوير ديجيتال زندگي شهري، تصوير ديجيتال و هنر مدرن و ...) ، هويت و تصوير ديجيتال، آينده تصوير ديجيتال (فرآيندهاي خلق ،‌آرشيو نگهداري و حفاظت از تصوير ديجيتال) و ... از محورهاي اين همايش به شمار مي‌روند.

علاقه‌مندان براي شركت در اين نشست و كسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند به نشاني خيابان ولي‌عصر، تقاطع طالقاني، شماره 1552، معاونت پژوهشي فرهنگستان هنر مراجعه نمايند و يا چكيده مقالات خود را  از طريق پست الكتريكي Farhangestan.honar@gmail.com ارسال نمايند.

 
 
 

زمان انتشار: دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩١ - ٠٩:٠٦ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج