اخبار > فناوری ابزاری برای انتقال عاطفی هنرمند است


در برنامه «احوال معاصر هنرمندان» با نادر مشایخی عنوان شد:
فناوری ابزاری برای انتقال عاطفی هنرمند است

 

گروه تاریخ شفاهی فرهنگستان هنر با برنامه «احوال معاصر هنرمندان» میزبان استاد نادر مشایخی از هنرمندان مطرح موسیقی کشور شد.

گروه تاریخ شفاهی فرهنگستان هنر با برنامه «احوال معاصر هنرمندان» میزبان استاد نادر مشایخی از هنرمندان مطرح موسیقی کشور شد.

به گزارش روابط عمومی فرهنگستان هنر، در سلسله برنامه «احوال معاصر هنرمندان»، گروه تاریخ شفاهی این فرهنگستان با توجه به پدیده‌های معاصر، مانند کرونا و تأثیر آن بر هنر و هنرمند و اهمیت آن در تجربه‌های تاریخی و اجتماعی، به گفت‌وگو با هنرمندان شاخص کشور می‌پردازد.

برنامه «احوال معاصر هنرمندان» در این قسمت میزبان استاد نادر مشایخی، از هنرمندان برتر حوزه موسیقی کشور شده است. استاد نادر مشایخی در بخشی از این برنامه در گفت و گو با مسعود ناصری، به تأثیر کرونا در تنهایی هنرمند معاصر اشاره داشته و هنرمند را در جامعه امروز انسانی تنها می‌داند؛ او معتقد است: هنرمند از هنر نباید برای پرکردن تنهایی‌اش استفاده کند، بلکه باید هنرش بازتابی از جهان تنهایی‌اش باشد.

ویدئوی کامل این گفت‌وگو به‌زودی در وب‌گاه مجموعه فرهنگی‌هنری آسمان در دسترس علاقه‌مندان خواهد بود. در اینجا می‌توانید بخش منتخبی از این گفت‌وگو را مشاهده کنید.

بخشی از این گفت‌وگو را اینجـا مشاهده کنید.

 

 
 
 

زمان انتشار: چهارشنبه ١٣ مرداد ١٤٠٠ - ١٢:١٩ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج