اخبار > تسهیلات ویژه انتشارات فرهنگستان هنر همگام با فروش ویژ‌ه زمستانه


تسهیلات ویژه انتشارات فرهنگستان هنر همگام با فروش ویژ‌ه زمستانه

 

مؤسسه تألیف، ترجمه و نشر آثار هنری (متن) تسهیلاتی ویژه از 9 تا 16 اسفند 1399 برای علاقه‌مندان کتاب‌های هنری فراهم کرده‌ است.

مؤسسه تألیف، ترجمه و نشر آثار هنری (متن) تسهیلاتی ویژه از 9 تا 16 اسفند 1399 برای علاقه‌مندان کتاب‌های هنری فراهم کرده‌ است.

به گزارش روابط‌عمومی فرهنگستان هنر، معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به‌منظور رونق‌بخشی به بازار کتاب و ترویج کتاب و کتابخوانی، تسهیلاتی در قالب یارانه خرید کتاب از طریق کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور، به‌طور مستقیم در اختیار خریداران کتاب قرار داده است. مؤسسه تألیف، ترجمه و نشر آثار هنری (متن) نیز در همراهی با این طرح (از 9 تا 16 اسفند 1399)، تسهیلاتی برای علاقه‌مندان فراهم کرده است.

مقدار یارانه و تسهیلات ویژه شامل 25درصد تخفیف خرید کتاب تا سقف 200هزار تومان سهم خانه کتاب و ادبیات ایران است که علاوه بر یارانه فوق، تخفیف 15درصد برای خرید کتاب‌های انتشارات فرهنگستان هنر، بدون محدودیت سقف خرید برای علاقه‌مندان به کتب هنری در نظر گرفته شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای استفاده از این تخفیف‌ها از 9 تا 16 اسفند 1399، به وب‌گاه مؤسسه متن به نشانی matn.honar.ac.ir یا به فروشگاه این مؤسسه به نشانی تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به تقاطع خیابان طالقانی، شماره 1550 مراجعه کنند.

ضمناً هزینه ارسال برای خرید بیش از یک میلیون ریال (100هزار تومان)، به تمامی نقاط ایران رایگان خواهد بود.

* به منظور اعمال تخفیف، خواهشمند است قبل از واریز وجه، با شماره‌های 66951655 و 66490990 تماس بگیرید.

 

 

 

 
 
 

زمان انتشار: شنبه ٩ اسفند ١٣٩٩ - ١٣:٠٦ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج